با G4 و برادر بزرگ‌تر آن G4 Note بیشتر آشنا شوید

0
1495
اطلاعات در مورد LG G4 و G4 Note

با نزدیک شدن به روزهای آخر فصل اول سال 2015، زمان به سرعت برای معرفی پرچمدار بعدی LG در  حال گذر است. از LG G4 تا به‌حال اطلاعات جسته و گریخته‌ای ارائه شده اما این بار می‌توان با اطمینان بیشتری در مورد گزینه‌های سخت‌افزاری این گوشی سخن گفت. علاوه بر این اطلاعات دیگری در مورد یک فبلت بزرگ‌تر از LG در دست است که G4 Note نامیده می‌شود و مشخصات پیشرفته‌ای دارد.

تازه‌ترین تکه اطلاعات در مورد LG G4 به صفحه‌نمایش آن اشاره دارد که همانند دو اسمارت‌فون Magna و Spirit، معرفی شده در MWC 2015 اندکی از صفحه‌نمایش خمیده بهره می‌برد. البته میزان این خمیدگی همانند دو گوشی ذکر شده چندان زیاد نیست و نمی‌توان آن را مدل‌های خانواده G Flex در یک رده قرار داد. تایید خمیدگی دستگاه را می‌توان از کیس‌هایی که برای این گوشی از هم‌اینک نیز در بعضی فروشگاه‌های چینی در دسترس قرار دارند مشاهده کرد.

اطلاعات در مورد LG G4 و G4 Note

سایز صفحه‌نمایش گوشی مابین 5.3 تا 5.7 اینچ است و رزولوشن آن نیز یکی از دو مقدار 2560×1440 پیکسل یا 2880×1620 پیکسل است

lg-g4 lg-g4

دوربین یکی از دو مقدار 16 یا 20 مگاپیکسل بوده و از  حضور Snapdragon 810 نیز به میزان بسیار زیادی می‌توان مطمئن بود. خبرهای آخر در مورد G4 که چند روز پیش منتشر شد به احتمال جایگذاری سنسور اثر انگشت در دکمه پاور بخش پشتی دستگاه تعلق دارد.

اما همانطور که اشاره شد، G4 تنها گوشی ال‌جی با این نام‌گذاری در سال جاری نیست و احتمالا در نیمه دوم سال شاهد حضور گوشی بزرگ‌تری در این خانواده با نام G4 Note نیز خواهیم بود.

ال جی - جی 4 نوت - اطلاعات در مورد LG G4 و G4 Note

G4 Note با توجه به اطلاعات اندکی که از آن در دسترس قرار دارد یک فبلت بزرگ خواهد بود و از این لحاظ می‌توان آن را با Optimus G Pro و G Pro 2 سال‌های گذشته در یک ردیف قرار داد. G4 Note که به ‌صورت غیر رسمی توسط یک منبع ناشناس درون شرکتی تایید شده برای رقابت با Note 5 سامسونگ و جایگزین iPhone 6 Plus اپل در نیمه دوم سال 2015 ارائه می‌شود و هنوز به اطلاعات دیگری در مورد آن نمی‌توان اشاره کرد.

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ