دباغی چرم ال جی جی4 تا 3 ماه به طول می‌انجامد

0
1542
دباغی چرم LG G4

حداکثر 3 تا 4 روز دیگر تا زمان رونمایی از گوشی پرچمدار جدید شرکت ال‌جی یعنی جی4 باقی است. در این زمان کوتاه جدا از هیاهو و سر و صدایی که این روزها از داخل ایران در مورد این اسمارت‌فون به گوش می‌رسد اطلاعات رسمی نیز از سوی ال‌جی در مورد این گوشی منتشر می‌شود. امروز مشخص شده که چرم طبیعی بخش پشتی جی4 به 12 هفته یا 3 ماه برای دباغی احتیاج دارد.

وقتی که به نسخه چرمی گوشی ال جی جی4‌ نگاه می‌کنیم ممکن است در یک لحظه آن را با گوشی‌های مشابه‌ای چون نوت 3 سامسونگ که ظاهری چرم مانند همراه با دوخت دارند اشتباه بگیرید اما داستان جی4 در این کلاس متفاوت از نسخه‌های غیر واقعی پلاستیکی با ظاهر چرمی است. یکی از نسخه‌های خاص و لاکچری جی4 با چرم طبیعی با دوخت واقعی ارائه می‌شود که حالا طبق گفته‌های ال‌جی مشخص شده است که پروسه دباغی گیاهی آن (vegetable-tanned) نزدیک به 12 هفته یا 3 ماه به طول می‌انجامد.

دباغی چرم LG G4

پروسه دباغی گیاهی یا vegetable-tanned سنتی‌ترین و شناخته شده ترین شیوه اجرای دباغی پوست که به‌علت سازگاری با طبیعت یا اصطلاحا environmentally friendly بودن از سوی LG انتخاب شده است. برای آنکه به کیفیت و میزان لوکس بودن این شیوه پی ببرید تنها کافی است که به نام دو شرکتی که از این شیوه در محصولات خود استفاده می‌کنند نگاهی بیاندازیم: Gucci و Prada.

نگفته پیداست که این ورژن از جی4 نسبت به نسخه دارای کاور پلاستیکی از قیمت بسیار بالاتری برخوردار خواهد بود وبا اینکه میزان این افزایش قیمت هنوز مشخص نشده است اما نباید انتظاری اختلافی کمتر از 150 تا 200 دلار را داشت. ال‌جی انتظار دارد که در سال جاری نزدیک به 10  میلیون عدد از گوشی جی4 را به فروش برساند رقمی که تا حدودی بلندپروازانه تفسیر شده است.

منبع

ارسال یک پاسخ