LG V40 ThinQ معرفی شد… البته نه کاملا!

0
1594
LG V40 ThinQ معرفی شد... البته نه کاملا!

همانطور که از مدت‌ها پیش نیز انتظار آن می‌رفت، لحظه به لحظه به رونمائی از پرچمدار بعدی شرکت LG یعنی V40 ThinQ نزدیک می‌شویم. زمان رونمائی از این گوشی پیش از این 3 اکتبر (11 مهر) یعنی 5 روز دیگر تعیین شده بود اما شرکت ال‌جی روز گذشته این مدل را در سایت خود به نمایش گذاشت. V40 ThinQ‌ حاضر در سایت ال‌جی البته به طور کامل معرفی نشده و بسیاری از نکات جالب‌توجه آن ظاهرا برای روز رونمائی کنار گذاشته شده است.

LG V40 ThinQ معرفی شد... البته نه کاملا!

آنچه LG در مورد V40 ThinQ افشا کرده به حاشیه‌های باریک‌تر صفحه‌نمایش نسبت به نسل قبلی یعنی LG V30 و صفحه‌نمایش بزرگ‌تر 6.4 اینچی تعلق دارد همچنین در این میان یک طیف رنگی جدید به نام Carmine Red نیز وجود دارد. جالب‌ترین نکته در مورد این گوشی به حضور پنج دوربین در آن تعلق دارد که از این تعداد سه‌ عدد در پشت دستگاه و دو دوربین بر بالای صفحه‌نمایش قرار دارند. در مورد نوع این دوربین‌ها ظاهرا به جز دوربین اصلی در بخش پشتی یک دوربین تله‌فتو و یک دوربین واید در نظر گرفته شده است. میزان گشودگی دیافراگم لنز دوربین اصلی این مجموعه نیز ظاهرا به اندازه پرچمداران سامسونگ یعنی f/1.5‌ است.

LG V40 ThinQ معرفی شد... البته نه کاملا!

با توجه به تصاویر رسمی و ویدئوی منتشر شده در مورد این گوشی، بدنه دستگاه از حالت نرم (soft-touch) برخوردار است که حس بهتری را در زمان در دست گرفتن ارائه می‌کند. سایر موارد مرتبط با این گوشی توسط LG‌ اعلام نشده اما در طی چند روز آینده احتمالا به طور کامل با این گوشی آشنا خواهیم شد.

منبع

ارسال یک پاسخ