قصر متحرک مرسدس می‌باخ S600

0
8400
می باخ جدید مرسدس

برند می باخ که  واحد اتوموبیل‌های لوکس مرسدس به حساب می‌آید تا به امروز اتومبیل‌های مجللی تولید کرده که حتی متمول‌ترین خریداران نیز گه‌گاه با شنیدن قیمت دستگاه از خرید آن منصرف می‌شوند این شرکت که معمولا در نام‌‌گذاری طریقه متفاوتی از خودروهای بنز را دنبال می‌کند در آخرین تولید خود با افزودن عنوان مرسدس یکی از مدل‌های محبوب این برند را اصطلاحا تیون کرده است Maybach S600

مدل‌های می‌باخ 57 و 62 آخرین تولیدات این شرکت در سال گذشته به حساب می‌آمدند که با کف قیمت 350 هزار دلار رقمی رویایی برای خرید یک خودرو حتی در کلاس لوکس را ارائه می‌دادند. می‌باخ اما در سال جدید رویه خود را تا حدودی با تغییر روبرو ساخته و نه‌تنها در نام‌‌گذاری بلکه در قیمت نیز تجدید نظر کرده است. مدل جدید این برند به‌جای یک خودروی مستقل با نام‌‌گذاری به سبک پیشین، نمونه‌ آپدیت‌ شده‌ای از مدل فوق محبوب S600 به حساب می‌آید که عنوان Meybach را پیش از نام‌ خود می‌بیند. این خودروی جدید که در لوس‌آنجلس رونمایی شد کلاس S‌ بنز را که خود در دسته لوکس قرار دارد را آپدیت کرده است.

می باخ جدید مرسدس

می باخ جدید مرسدس

افزایش طول 8.1 اینچی و کوچک‌تر شدن درهای عقب از جمله نخستین تغییرات ظاهری مابین S600 اصلی و مدل می‌باخ جدید است نکته جالب در ماشینی در این کلاس است که به‌صورت پیش‌فرض حضور راننده در آن حتمی خواهد بود و صاحب مشاین مطمئنا در صندلی پشتی قرار می‌گیرد به همین علت بیشترین امکانات لوکس ماشین در صندلی عقب تعبیه شده است. نمای این قسمت کاملا به یک هواپیمای مدرن در قسمت بیزینس شباهت دارد و همه چیز برای راحتی بیش از اندازه فراهم شده است.

می باخ جدید مرسدس

می باخ جدید مرسدس

موتور V12 خودرو دارای ظرفیت 6 لیتر است و 523 اسب بخار تولید می‌کند. این ماشین در بهار 2015 در بازار حضور خواهد داشت و با اینکه قیمت آن هنوز به‌صورت رسمی اعلام نشده اما به احتمال فراوان قیمت پایه آن از 200 هزار دلار آغاز می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ