Mi Note 10 با پنج دوربین و دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی‌

0
2022
از پنج دوربین Mi Note 10، یکی 108 مگاپیکسلی‌ست

شرکت شیائومی قرار است 14 نوامبر (23 آبان 1398) یعنی کمتر از دو هفته دیگر از یک گوشی جدید به نام Mi Note 10 رونمایی کند که تا به امروز اطلاعات کمی از آن در دسترس قرار دارد. یکی از قسمت‌های Mi Note 10 یعنی بخش دوربین‌های آن حالا از طرف حود شیائومی در شبکه توییتر معرفی شده که جذابیت بالایی را نشان می‌دهد. اولین نکته جالب در مورد این مجموعه، تعداد این دوربین‌‌هاست که به پنج عدد می‌رسد و در رأس آن‌ها نیز دوربین 108 مگاپیکسلی سامسونگ که اواسط تابستان امسال معرفی شد قرار دارد. در همان زمان معرفی این سنسور از سوی سامسونگ نیز به این موضوع اشاره شده بود که این حسگر حاصل همکاری سامسونگ با شیائومی بوده و به زودی، محصولی از سوی شیائومی با این سنسور ارائه می‌شود امری که حالا ظاهرا در Mi Note 10 در حال به تحقق پیوستن است.

از پنج دوربین Mi Note 10، یکی 108 مگاپیکسلی‌ست

جدا از دوربین 108 مگاپیکسلی اصلی، در این گوشی از یک دوربین 5 مگاپیکسلی تله‌فتو با 5 برابر زوم استفاده شده که مشخص نیست این میزان زوم به صورت اپتیکال یا نوری است یا اینکه دیجیتال. در هر حال در تصویر منتشر شده از سوی شیائومی به 50 برابر زوم دیجیتال اشاره شده است. سومین دوربین در این گوشی یک نمونه 12 مگاپیکسلی برای برداشت پرتره است و همراه آن یک دوربین 20 مگاپیکسلی التراواید و یک دوربین 2 مگاپیکسلی ماکرو نیز در بخش پشتی نوت 10 دیده می‌شود.

می نوت 10 ظاهرا نسخه بین‌المللی گوشی در رده Mi CC 9 Pro شیائومی است و از این رو می‌توان با اطمینان از حضور دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی در این گوشی سخن گفت. حضور OIS در دو دوربین این گوشی (احتمالا دوربین اصلی و تله‌فتو) تأیید شده و ظرفیت باتری نیز 5,260mAh است. CC9 Pro طبق اطلاعات به دست آمده دارای صفحه‌‌نمایش 6.47 اینچی OLED فول اچ‌دی پاس است با سنسور اثر انگشت درون پنل و پردازنده 2.2 گیگاهرتزی (احتمالا از نوع Snapdragon 730G) است و بدین‌ترتیب می‌توان برای می نوت 10 نیز همین موارد را انتظار داشت.

منبع

ارسال یک پاسخ