آفیس 2016 را به صورت کاملا رایگان دانلود کنید+لینک

0
3207
آفیس 2016 پابلیک پریویو

وقتی که صحبت از نرم‌افزارهای حت ویندوز به میان می‌آید بدون شک اولین نرم‌افزاری که به ذهن متبادر می‌شود،‌بسته آفیس مایکروسافت است. این مجموعه همواره یکی از بهترین پکیج‌های تولید محتوا و البته تولید درآمد برای شرکت مایکروسافت به حساب آمده است. به تازگی نسخه آفیس 2016 پابلیک پریویو این بسته ارائه شده که هم‌اینک می‌توان آن را به رایگان دانلود کرد.

این ورژن یعنی Office 2016 Public Preview البته همانطور که از نام آن مشخص است هنوز نسخه اصلی و نهایی این نرم‌افزار نیست و همچنان مشکلات و باگ‌های مشخصی در آن وجود خواهد داشت اما با دانلود و نصب آن می‌توان ایده کاملی از ورزن نهایی و اصلی پکیج آفیس 2016 داشت که در نیمه دوم سال 2016 به بازار عرضه می‌شود.

آفیس 2016 پابلیک پریویو

ایده Universal Apps نخستین نکته جدید و قابل ذکر در این نسخه از آفیس است که هفته گذشته در جریان کنفرانس BUILD 2015 معرفی شد و در آن روی ترکیب برنامه‌های بسته آفیس با سرویس‌های مبتنی بر کلاد Office 365‌ تمرکز شده است.

آفیس 2016 پابلیک پریویو

حضور OneDrive در Outlook دیگر نکته جدید این بسته به حساب می‌آید که در آن کاربران می‌توانند به طور مستقیم هنگام نوشتن یک ایمیل جدید از سرویس کلاد خود فایل اتچ کنند و یا حتی دسترسی آن فایل را نیز تغییر بدهند. در Outlook جدید ایمیل‌‌های مهم‌تر ابتدا نمایش داده می‌شوند و سایر ایمیل‌ها به فولدری به نام Clutter منتقل می‌شوند.

آفیس 2016 پابلیک پریویو

اضافه شدن ویژگی‌های تحلیل داده و نمودارهای جدید در اکسل یکی دیگر از موارد قابل ذکر در مورد این بسته است.

برای دانلود بسته Office 2016 Public Preview‌ از لینک منبغ زیر استفاده کنید و تجربه خود را در استفاده از این بسته با ما در میان بگذارید.

منبع

ارسال یک پاسخ