Nintendo Switch Lite همه بازی‌های سوییچ را اجرا نمی‌کند!

0
1045
Nintendo Switch Lite همه بازی‌های سوییچ را اجرا نمی‌کند!

نینتندو سوییچ لایت چند روز پیش به صورت رسمی معرفی شد؛ این کنسول در مقایسه با کنسول اصلی، صفحه‌نمایش کوچک‌تری دارد و امکان اتصال به تلویزیون نیز در آن پیش‌بینی نشده است. Nintendo Switch Lite اما ظاهرا به جز قیمت کمتر، تفاوت بزرگ دیگری نیز با سوییچ اصلی دارد که شاید در عمل در تصمیم خریداران تأثیر منفی برجای بگذارد. Nintendo Switch Lite طبق اطلاعات به دست آمده قابلیت اجرای همه بازی‌های سوییچ را ندارد.

Nintendo Switch Lite همه بازی‌های سوییچ را اجرا نمی‌کند!

از جمله بازی‌هایی که در سوییچ لایت امکان اجرا ندارند باید به بازی‌هایی اشاره کرد که برای اجرا به صفحه‌نمایش تلویزیون نیاز دارد بازی‌هایی که در حالت موسوم به tabletop در سوییچ اجرا می‌شوند نیز در سوییچ لایت امکان اجرا نداشته و بازی‌های نیازمند به جوی کان نیز طبیعتا قابلیت اجرا در Switch Lite نخواهند داشت.

محدودیت‌‌های لایت به اینجا ختم نشده و بازی‌ها Nintendo Labo نیز برای کنسول لایت بهینه‌سازی نشده است چرا که بسیاری از این عناوین به دسته‌های جوی‌کان برای انجام نیاز دارند بدین‌ترتیب این محدودیت‌‌ها، ممکن است در تصمیم خریداران نهایی تأثیر منفی برجای بگذارد. شرکت نینتندو اعلام کرده که بازی‌های کنسول سوییچ امکان ذخیره شدن برای اجرا در Switch Lite را خواهد شد اما هنوز چگونگی انجام این موضوع مشخص نشده است.

منبع

ارسال یک پاسخ