Photopea فتوشاپ آنلاین کاملا رایگان

0
2023
Photopea فتوشاپ آنلاین کاملا رایگان

فتوشاپ بدون شک کامل‌ترین راه‌حل ادیت عکس به حساب می‌آید که در طی سالیان گذشته این عنوان را حفظ کرده و هر سال با ارائه نسخه‌های جدید برتری خود را نیز به دیگر اثبات نموده است. در کنار این نرم‌افزار گزینه‌های متن باز دیگری مثل GIMP نیز وجود دارند که می‌توانند به صورت رایگان برخی از امکانات فتوشاپ را در اختیار شما قرار بدهند اما اگر تا به امروزاز فتوشاپ استفاده کرده‌ و به امکانات این نرم‌افزار آشنائی داشته باشید شاید استفاده از نرم‌افزارهای جایگزینی مثل GIMP، چندان نیز آسان نباشد به همین منظور یک برنامه‌نویس اهل جمهوری چک به نام Ivan Kutskir یک نرم‌افزار فتوشاپ آنلاین به نام Photopea طراحی کرده که نه فقط از لحاظ ظاهری، بلکه در عملکرد نیز مثل تقریبا مثل فتوشاپ اصلی است. این فتوشاپ آنلاین به صورت رایگان ارائه می‌شود و توسط تبلیغات پشتیبانی می‌شود.

در فتوشاپ آنلاین جدید ابزارهای ویراشی متعددی از جمله spot healing، براش stamp healing و patch tool ارائه می‌شود که جزء ابزارهای پیشرفته فتوشاپ به حساب می‌آیند. در این نرم‌آفزار امکان استفاده از لایه‌ها، ماسک‌ها، smart objects، استایل‌های لایه‌ای، فیلترها، شکل‌های وکتوری و چندین و چند مورد دیگر وجود دارد که معمولا در نمونه‌های رایگان آنلاین به این سادگی در دسترس قرار ندارد.

برای توسعه Photopea بیش از 7 هزار ساعت زمان صرف شده و تنها در ماه اکتبر گذشته نزدیک به 1.5 میلیون بازدیدکننده داشته است. این ابزار البته دارای نسخه اشتراکی پریمیوم نیز هست که البته بیشتر برای حمایت از آن در نظر گرفته شده و یک ماه 9 دلار و برای 90 روز، 20 دلار است. دارندگان این حساب پریمیوم دیگر تبلیغات این پلتفرم را مشاهده نمی‌کنند. در نسخه رایگان Photopea می‌توان به راحتی فایل‌های PSD را درون‌ریزی و برون‌ریزی نمود و به ابزارهای ویرایشی اشاره شده در بالا دسترسی پیدا کرد.

منبع

ارسال یک پاسخ