Razer Hammerhead ایرباد گیمینگ 100 دلاری

0
1568
Razer Hammerhead ایرباد گیمینگ 100 دلاری

از زمان معرفی AirPods اپل تا به امروز شرکت‌های متعددی به ساخت ایربادهای کاملا بی سیم روی آورده‌اند. اپل چند روز پیش از AirPods Pro رونمایی کرد که جدا از طراحی ظاهری متفاوت با مدل‌های پیشین، با افزودن قابلیت حذف نویز نیز برتری نسبی خود در این رده را بار دیگر پر رنگ ساخت. شرکت تخصصی گیم ریزر امور از یک ایرپاد مشابه با نام Razer Hammerhead پرده‌برداری کرده که جدا از زیبایی ظاهری، از لحاظ قیمتی نیز شرایط بهتری را نسبت به ایرپادهای اپل ارائه می‌کند. Razer Hammerhead همانطور که می‌توان حدس زد برای کاربران گیمینگ بهینه‌سازی شده و در این رابطه تأخیر بسیار کمتری را نسبت به رقبا ارائه می‌دهد.

Razer Hammerhead ایرباد گیمینگ 100 دلاری

هَمِر هِد که اسم کامل آن Hammerhead True Wireless است همانطور که از نام آن بر می‌آید یک هدست بلوتوثی تمام‌ بی‌سیم است که مثل دیگر نمونه‌های مشابه، برای شارژینگ درون یک باکس جداگانه قرار می‌گیرد. طراحی این هدست همانطور که گفته شده به AirPods اپل شباهت دارد اما این شباهت به AirPods Pro‌ ادامه نیافته و به عنوان مهم‌ترین اختلاف، خروجی‌های صدای این هدست به صورت درون-گوشی یا In-ear نیستند. Razer Hammerhead از استاندارد مقاومت IPX4 برخوردار است که آن را در برابر نفوذ آب و عرق، مقاوم می‌کند و بدین‌ترتیب می‌توان بدون نگرانی از آن‌ها در حین فعالیت‌های ورزشی استفاده کرد. بخش پشتی این هدست‌ها نیز به صورت لمسی بوده و با تاچ کردن آن می‌توان کنترل پخش موسیقی را در دست گرفت یا اینکه دستیار هوشمند صوتی را اخضار کرد.

Razer Hammerhead ایرباد گیمینگ 100 دلاری

ریزر Hammerhead همانطور که گفته شد برای کاربران گیمینگ بهینه‌سازی شده و به همین علت با استفاده از یک کدک مخصوص با بلوتوث 5 میزان تأخیر آن به 60 میلی ثانیه رسیده است؛ این میزان تأخیر البته هنوز چندان اندک نیست اما مقایسه آن با هدست‌های معمول با تأخیر 200 میلی ثانیه‌ای به خوبی از برتری Hammerhead سخن می‌گوید.

Razer Hammerhead ایرباد گیمینگ 100 دلاری

دوام باتری دستگاه 3 ساعت است و کیس شارژینگ نیز امکان ارائه 4 شارژ کامل را (پیش از آنکه خودش به شارژ مجدد نیاز پیدا کند) به شما می‌دهد ریزر Hammerhead True Wireless با قیمت 100 دلار یا 120 یورو (بسته به منطقه توزیع) در دسترس قرار دارند.

منبع

 

ارسال یک پاسخ