Rovio خالق انگری بردز با یک بازی جدید می‌آید : Battle Bay

0
3730
Rovio خالق انگری بردز با یک بازی جدید می‌آید : Battle Bay

شرکت Rovio خالق و مالک بازی خاطره‌انگیز Angry Birds قرار است هفته آینده یک بازی کاملا جدید به Battle Bay را رونمایی کند. نکته جالب و هیجان‌انگیز در مورد Battle Bay این است که این بازی هیچ ارتباطی با سری بازی‌های قبلی این سازنده ندارد.

در این بازی کاربران، با بازی‌کنندگان واقعی در یک جنگ واقعی روبرو می‌شوند و تلاش می‌کنند تا قایق یکدیگر را غرق کنند. رویه کار با انتخاب یک کشتی، اضافه کردن مقداری سلاح و رسیدن به یک حریف ارزشمند آغاز می‌شود و بازی امکان انجام به صورت حداکثر 5 نفره را به صورت دسته‌جمعی فراهم می‌کند. بازی طیف متنوعی از کشتی‌های مختلف که هریک ویژگی‌های خاصی را در بر دارند ارائه می‌کند و توسعه‌دهنده‌گان آن مجموعه فراوانی از سلاح‌ها و آیتم‌ها و ویژگی‌های مختلف را برای بهره گرفتن از آنها در یک جنگ دریایی به این مجموعه افزوده‌اند.

 

 

بازی به صورت رایگان عرضه می‌شود اما در آن تبلیغات Rovio ظاهر خواهد شد قابلیت خرید درون برنامه‌ای نیز برای این بازی وجود دارد. بازی Battle Bay برای اندروید و iOS‌ به صورت همزمان چهار روز دیگر در 4 می (14 اردیبهشت) عرضه شده اما کسانی که برای این مدل از هم‌اکنون Pre-register کنند 200 امتیاز و یک آیتم کمیاب را دریافت خواهند کرد.

منبع

ارسال یک پاسخ