Galaxy A3 و Galaxy A5 موبایل ارزان و تمام فلزی

0
2189
معرفی گلکسی a5 و a3 موبایل

سامسونگ از دو مدل جدید گوشی‌های هوشمند این برند با نام‌های Galaxy A3 و Galaxy A5 با بدنه Uni-body تمام فلزی با مشخصات میانه با هدف جذب کاربران جوان پرده برداشت. هر دو مدل این دسته البته در مقایسه با نمونه‌های پیشرفته این برند امکانات کمتری را ارائه می‌کند اما با ظاهری متفاوت توجه بسیاری را مطمئنا به خود جلب خواهند کرد.

مدل ارزان‌قیمت‌تر این گروه یعنی A3 دارای صفحه‌نمایش 4.5 اینچی Super AMOLED با وضوح qHD یا 960×540 پیکسل است و دوربین اصلی آن نیز 8 مگاپیکسل وضوح دارد. دوربین دوم 5 مگاپیکسلی، پشتیبانی از LTEع چهار پردازند 1.2 گیگاهرتزی ARM A5 و 1 گیگابایت رم از دیگر مشخصات این مدل به حساب می‌آیند حافظه داخلی این مدل 8 گیگابایت است و با اندروید کیت‌کت ارائه می‌شود. ضخامت این مدل تنها 6.9 میلیمتر است.

معرفی گلکسی a5 و a3 موبایل

دومین مدل یعنی A5 به پنل بزرگ‌تر 5 اینچی Super AMOLED با وضوح HD یا 1280×720 پیکسل مجهز شده و دوربین اصلی آن نیز 13 مگاپیکسلی است. پردازنده دستگاه تفاوتی با مدل پیشین ندارد اما حافظه رم به 2 گیگابایت افزایش یافته و حافظه داخلی نیز اینک 16 گیگابایت است. در این مدل نیز وضوح دوربین دوم 5 مگاپیکسل است و با اندروید کیت‌کت ارائه می‌شود. A5 تنها 6.7 میلیمتر ضخامت دارد.

معرفی گلکسی a5 و a3 موبایل

هر دو مدل در ماه نوامبر با قیمتی نا مشخص به برخی بازارهای منتخب ارائه می‌شوند.

منبع

ارسال یک پاسخ