رکورد سرعت با مایکرو SD پرسرعت سامسونگ

0
1586
ارائه کارت های حافظه پر سرعت جدید سامسونگ

سامسونگ علاوه بر فعالیت گسترده در تولید اسمارت‌فون، تلویزیون و لوازم خانگی، در صنعت حافظه نیز حرف‌های فراوانی برای گفتن دارد این شرکت به تازگی از نسل جدید کارت‌های حافظه‌ Micro SD و SD خود در دو کلاس مختلف پرده‌برداری کرده که سرعت بسیار بالایی را در هر دو پروسه خواندن و نوشتن ارائه می‌دهند این دو مدل PRO Plus و EVO Plus نام دارند.

همانطور که از روی عکس نیز می‌توان تا حدودی حدس زد کیفیت و سرعت بالاتر در بین این دو دسته که در هر دو حالت مایکرو SD و SD ارائه می‌شوند به PRO Plus تعلق دارد. این کارت استانداردهای سرعتی کلاس 3 در UHS-I یا U3 را بدست می‌آورد و به دسته کارت‌های سرعتی کلاس 10 تعلق دارد. سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات روی این SD پرسرعت به ترتیب اعداد فوق‌العاده 95 و 90 مگابایت بر ثانیه است. ظرفیت‌های در نظر گرفته شده برای این SD پرسرعت 32 و 64 گیگابایت است و در نسخه 64 گیگی می‌توان تا 110 دقیقه فیلم 4K UHD یا 490 دقیقه فول اچ‌دی را ضبط کرد.

ارائه کارت های حافظه SD پر سرعت جدید سامسونگ

مدل دیگر یعنی EVO Plus به رنگ قرمز مطمئنا با قیمت ارزان‌تری ارائه می‌شود در این کارت استاندارد سرعتی UHS-I به U1‌تقلیل پیدا می‌کند و سرعت خواندن و نوشتن در آن به ترتیب به 80 و 20 مگابایت در ثانیه می‌رسد. این کارت در سه ظرفیت 32، 64 و 128 گیگابایتی ارائه می‌شود

ارائه کارت های حافظه SD پر سرعت جدید سامسونگ

مدل‌های میکرو SD کارت‌های مذکور همین ماه به بازار ارائه می‌شوند و نمونه‌های SD آنها نیز در ادامه ارائه می‌شوند. در مورد قیمت این کارت‌ها هنوز اطلاعاتی در دست نیست.

منبع

ارسال یک پاسخ