چگونه فبلت نوت 2 ( Note 2 ) جان یک پلیس را نجات داد

2
1290
نجان جان یک پلیس توسط note 2

دومین تجربه سامسونگ در ساخت گوشی‌های مجهز به قلم که بعدها به‌عنوان رده فبلت شناخته شد امروز جان یک مامور پلیس در کشور تایلند را نجات داد.  بدین‌ترتیب پس از گذشت نزدیک به 3 سال از تولید گوشی نوت 2       ( Note 2 ) ، بار دیگر این مدل در جنبه‌ای متفاوت و اندکی غیر قابل باور بر سر زبان‌ها افتاده است. این رویداد، سامسونگ را نیز ترغیب به دادن یک گلکسی S6 رایگان به این پلیس کرده است.

ماجرا از این قرار بوده است که در یک عملیات پلیسی و تیراندازی در یکی از شهرهای تایلند گلوله‌ای به سمت یکی از ماموران پلیس رها می‌شود و با خوش‌شانسی تمام به گوشی Note 2 این پلیس که دقیقا در همان ناحیه در سمت چپ کمر این شخص قرار داشته است برخورد می‌کند. نوت 2 اما طبیعتا ضد گلوله نیست و به همین علت نیز نتواسته است گلوله را متوقف کند اما حداقل این گوشی سخت‌کوش موفق شد تا ضرب گلوله را گرفته و جراحت وارده به این مامور پلیس را بسیار کاهش دهد. بدین‌ترتیب این تیراندازی برای این پلیس نه‌تنها خسارت جانی نداشته بلکه این پلیس نیز موفق شده به سمت فرد خلافکار مجددا تیراندازی کند.

نجان جان یک پلیس توسط note 2

این ماجرای باور نکردنی سامسونگ تایلند را ترغیب کرده تا به این پلیس یک گوشی گلکسی S6 رایگان همراه با هزینه جابجای این فرد برای حضور در بانکوک اختصاص دهد. دوستان این پلیس از گوشی Note 2 در این ماجرا با عنوان Luangpor Samsung یاد می‌کنند که عبارت Luangpor در آن به معنای طلسم مقدس است. سخنان این پلیس که در بالا مشاهده می‌کنید نیز در نوع خود جالب به نظر می‌رسد.

منبع

2 دیدگاه

ارسال یک پاسخ