طرفداران تقلبی سامسونگ در چین

0
1269
طرفدارن تقبلی سامسونگ در چین

با اینکه گوشی‌های مختلف شرکت کره‌ای سامسونگ در سرتاسر دنیا با استقبال فراوانی روبرو می‌شوند اما طبق یک گزارش جدید این شرکت در اقدامی عجیب ظاهرا با پرداخت مبلغی بسیار ناچیز دست به استخدام گروه خاصی از مردم در حین رونمایی از گوشی‌های جدید خود یعنی S6 و S6 Edge در کشور چین شده است. صحت این موضوع البته هنوز مشخص نشده است.

گزارش جدید در این رابطه توسط بنگاه خبری The Paper در شهر شانگهای منتشر شده که در طی آن در زمان رونمایی از دو گوشی خانواده S6‌ در چین در دو روز پیش، شرکت سامسونگ توسط برخی کارگزاران خاص اقدام به استخدام نزدیک به 1000 نفر افراد زیر 30 سال با ظاهری دانشجو و دانش‌آموز کرده که به عنوان طرفداران این شرکت و اسمارت‌فون‌های آن معرفی شده‌اند . برای این افراد که بیش از 1 ساعت در جلسه رونمایی خضور داشتند هزینه‌ای نزدیک به 4.80 دلار بابت هر فرد تعلق گرفت و کارگزاران سامسونگ که این افراد را انتخاب کرده‌ بودند نیز 3.20 دلار بابت هر فرد دریافت کردند.

طرفداران تقلبی سامسونگ در چین

 

این افراد در مصاحبه با خبرنگاران خود را طرفداران سامسونگ معرفی کرده‌اند اما جالب‌ترین نکته در این میان این است که اغلب کسانی که از گوشی جدید S6‌ , S6 Edge در این مراسم عکس گرفته‌اند این کار را با گوشی آی‌فون خود انجام دادند.

منبع

ارسال یک پاسخ