Seagate Backup Plus Slim باریک‌ترین هارد اکسترنال

0
1316
ارائه بک آپ پلاس، باریک ترین هارد دیسک پرتابل جهان از سیگیت

در شرایط امروز و با رشد حجم داده‌ها، نیاز به دستگاه‌های ذخیره‌ساز با حجم بیشتر و امنیت بالاتر هر روز بیشتر حس می‌شود. هاردهای اکسترنال در این میان به علت سایز و وزن مناسب و قابلیت جابه‌جایی بالا بسیار مورد اهمیت قرار دارند. سیگیت به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان حافظه، هارد اکسترنال بک آپ پلاس (Seagate Backup Plus Slim) را با ظرفیت های 1 و 2 ترابایت و سایز 45 سانتی‌متر وارد بازار کرده است.

بسیاری از کاربران هارد اکسترنال را جهت اختصاص فضایی مجزا برای بک‌آپ گیری و قرار دادن اطلاعات مهم در مکانی ایمن و خصوصی انتخاب می‌نمایند که البته برای این نوع افراد امکان جابه‌جایی داده‌ها نیز از اهمیت خاصی برخوردار است، زیرا با استفاده از این مزیت قادرند تا دوستان، همکاران و عزیزان خود را نیز از داده های خود بهره‌مند سازند. سیگیت بک‌آپ پلاس به‌عنوان باریک‌‌ترین هارد پرتابل اکسترنال جهان در رنگ‌بندی‌های مختلفی ارائه می‌شود که با استفاده از آن به راحتی می‌توان از اطلاعات بک آپ گرفت و تمامی اطلاعات را  با امنیت بسیار بالا به اشتراک گذاشت. یکی از ویژگی‌هایی که این هارد اکسترنال را خاص کرده است، امکان بک آپ کردن و ذخیره اطلاعات به طورمستقیم از روی تلفن‌های همراه هوشمند با استفاده از نرم افزار Mobile Backup است.

هارد اکسترنال سیگیت بک آپ پلاس اسلیم - Seagate Backup Plus Slim

هارد اکسترنال سیگیت بک آپ پلاس اسلیم (Seagate Backup Plus Slim) با 2 سال گارانتی شرکت سازگار ارقام در بازارهای کشور عرضه می‌شود.

 

 

ارسال یک پاسخ