فناوری RV Sensors سیگیت برای هاردهای انترپرایز

0
1654
فناوری RV Sensors سیگیت

سیگیت یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان محصولات ذخیره اطلاعات است که تا به امروز هارد دیسک‌های متعددی را روانه بازارهای جهانی کرده است. یکی از جدید‌ترین تکنولوژی‌های سیگیت، RV Sensors نام دارد که با حضور در هارد دیسک‌های Enterprise NAS و Surveillance از ایجاد ارتعاشات و نوسانات در زمان چرخش جلوگیری می‌‌کند در ادامه با این فناوری بیشتر آشنا می‌شویم.

لرزش و ارتعاشات کمتر هارد در زمان چرخش به کاهش چشمگیر صدای مجموعه می‌انجامد که این امر باعث افزایش عملکرد و کارایی کل سیستم می‌شود. این لرزش و ارتعاشات به بهره وری و کارایی هارد دیسک‌ها آسیب می رساند و ضمن آنکه می‌تواند نقشی منفی در کیفت کار سیستم داشته باشد، در عملکرد و کارکرد کلی دستگاه‌‌ها نیز اختلال ایجاد خواهد کرد.

فناوری RV Sensors سیگیت

یکی از مشکلات اصلی این لرزش‌ها خارج کردن هد از مسیر اصلی تراک در هنگام خواندن و یا نوشتن اطلاعات بوده که کل سیستم را با اختلال روبرو می‌کند . در صورتی که از این لرزش‌ها و ارتعاشات جلوگیری نشود، امکان این که اطلاعات از تراک اصلی خوانده یا نوشته نشود نیز وجود دارد؛ امری که حتی می‌تواند باعث آسیب رسیدن به تراک‌های مجاور نیز بشود. در سیگیت Enterprise NAS وسیگیت Surveillance  مکانیزم خاصی در نظر گرفته شده که با کنترل این لرزشها، هارد را در شرایط پایدار و با کمترین لرزش و ارتعاش قرار می‌دهد، این کار بوسیله تشخیص جهت لرزش درایو، موقعیت هد و تراک انجام می‌شود. برای سیستم‌هایی که از چند هارد در کنار یکدیگر استفاده می‌کنند امکان این وجود دارد که لرزش‌های زیاد، هاردهای مجاور را نیز تحت تاثیر قرار داده و کارایی سیستم  را به صورت قابل توجه‌ای کاهش دهند، بدین‌ترتیب برای سیستم‌هایی از این دست، استفاده از تکنولوژی Rv Sensors بسیار پیشنهاد می‌شود.

فناوری RV Sensors سیگیت

هارد دیسک‌های سیگیت Enterprise NAS و سیگیت Surveillance با 3 سال گارانتی سازگار در بازارهای داخلی در دسترس قرار دارند.

ارسال یک پاسخ