نخستین ویندوزفون با برند مایکروسافت در راه است

0
956
نخستین اسمارت فون با برند مایکروسافت

پس از نهایی شدن خرید نوکیا توسط مایکروسافت و ایجاد تغییرات بنیادینی نظیر اخراج تعداد بسیاری از کارمندان این شرکت، تغییر نام ساختمان شرکت مادر و حذف نوکیا از مقابل اسمارت‌فون‌های لومیا  حالا نوبت به ارائه اولین ویندوزفون مزین به نام مایکروسافت رسیده است البته تمامی اطلاعات در مورد این گوشی جدید به یک عکس محدود می‌شود.

مایکروسافت با ارائه یک عکس تبلیغاتی کوچک با هش‌تگ (#) morelumia تلویحا به ارائه یک گوشی جدید در این کلاس اشاره کرده است. این روتنمایی 4 روز دیگر یعنی در 11 نوامبر به وقوع می‌پیوندد و در طی آن گوشی یا گوشی‌هایی که هنوز مشخصاتی از آن‌ها منتشر نشده معرفی خواهند شد. از روی تصویر ارائه شده همراه با این عکس کوچک تبلیغاتی که گوشه‌ای از یک اسمارت‌فون همراه با دوربین دوم آن را نشان می‌دهد می‌تواند حدس زد که با وضوح بالای دوربین جلو، تاکید در این مدل بر عکاسی سلفی خواهد بود.

نخستین اسمارت فون با برند مایکروسافت

این تصویر با عکس نچندان واضحی که چند روز پیش توسط TENNA (استاندارد جینی همچون FCC آمریکا) کاملا انطباق داشته و در صورت یکسان بودن این دو مدل باید انتظار برخورد با یک گوشی سطح میانی و حتی پایین بازار ویندوزفون را داشت.

نخستین اسمارت فون با برند مایکروسافت

منبع

ارسال یک پاسخ