برگزاری نشست سالیانه برند تی پی لینک (TP Link) در ایران

0
1506
نشست سالیانه برند TP Link در ایران

روز گذشته شرکت معتبر تی پی لینک جلسه سالیانه این برند در ایران را برای آشنایی با این برند و محصولات جدید آن برگزار کرد. در این جلسه خبری که در محل هتل همای تهران برگزار شد جمعی از مدیران بلند مرتبه شرکت تی پی لینک و نمایندگان رسمی این برند در بازارهای داخلی حضور داشتند و ضمن معرفی کالاهای جدید، استراتژی این شرکت در سال آینده برای بازار ایران تشریح شد.

در ابتدایی این مراسم عادل منش مدیر مارکتینگ دفتر TP Link در ایران ضمن ابزار رضایت از بازار این شرکت در کشور، از توزیع‌کنندگان این برند تقدیر و تشکر به عمل آورد. در ادامه تاریخچه‌ای از شرکت تی‌پی لینک و تاسیس آن در سال 1996 در شن جن ارائه شد

نشست سالیانه برند TP Link در ایران

برند تی پی لینک (TP Link) هم‌اکنون دارای 30 دفتر فعال در سرتاسر دنیا بوده و 23 هزار کارمند در آن مشغول فعالیت هستند. دلائل موفقیت تی پی لینک در این میان به گفته مدیران این شرکت در ابتدا به کانال‌های فروش این برند در سرتاسر دنیا وابسته است.

نشست سالیانه برند تی پی لینک (TP Link) در ایران

بیشترین فروش انلاین تی پی لینک در سرتاسر دنیا توسط سایت آمازون انجام می‌شود. دومین دلیل موفقیت تی پی لینک در این میان به محصولات متنوع و با کیفیت این شرکت وابسته است.

لورانس لوع مدیر منطقه ای تی پی لینک و کوام مدیر فنی محصولات TP Link در خاورمیانه سخنرانان بعدی این مراسم بودند. کوام در سخنان خود از تجهیزات هوشمند خانگی و ابزارآلات سرگرمی به عنوان محصولات جدید TP Link در آینده خبر داد.

نشست سالیانه برند TP Link در ایران

دیگر محصولات مورد اشاره این مقام تی پی لینک به گیت‌وی AC5300 دارای صفحه‌نمایش تاچ‌اسکرین، پاور لاین‌های پیشرفته و رننج اکستندرهای جدید تعلق داشتند. به موارد دیگری چون مودم‌های 3G و 4G برای کاربران دائما در سفر، ابزارهای هوشمند در کلاس دوربین‌های کلاد، اسمارت سوئیچ‌ها و اسمارت پلاگ‌ها،همراه با اسپیکرهای بلوتوثی و لوازم جانبی نظیر پاوربانک‌ها، پرینت سرورها و هاب‌های USB نیز در این میان اشاره مختصری صورت گرفت.

در انتهای این مراسم از توزیع‌کنندگان برتر برند TP Link در بارارهای داخلی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

ارسال یک پاسخ