Visionox و نمایش ایده گوشی تاشوی جدید و OLED رولی

0
658
Visionox و نمایش ایده گوشی تاشوی جدید و OLED رولی

روز گذشته 23 نوامبر 2019 در جریان کنفرانس جهانی صنعت نمایشگر در چین،‌ شرکت‌های مختلفی ایده‌های خود برای آینده صنعت نمایشگرهای تصویری را به معرض دید عموم گذاشتند؛ Visionox یکی از این شرکت‌ها بوده که از یک گوشی تاشوی جدید و یک پنل نمایشگر OLED رول شونده پرده‌برداری کرد. احتمالا وقتی بدانید که شرکت Visionox همان برند تولیدکننده صفحه‌نمایش خاص و متفاوت گوشی شیائومی Mi Mix Alpha است، ایده گوشی تاشوی جدید این شرکت برای‌تان جذاب‌تر خواهد شد.

این ایده گوشی تاشوی جدید که در این نمایشگاه از سوی Vivsionox به نمایش گذاشته شده به میزان زیادی به موتورولا Razr جدید شیاهت دارد اما با نگاهی دقیق‌تر، ترکیبی کاملا متفاوت از ریزر و شکلی مشابه یک گوشی موبایل عادی را در آن می‌بینیم که تنها از وسط به درون خم می‌شود. صفحه‌نمایش مورد استفاده در این پروتوتایپ، 6.47 اینچی از نوع AMOLED است که به گفته شرکت سازنده در نسخه نهایی، خمیدگی میانی آن نیز از بین خواهد رفت.

Visionox و نمایش ایده گوشی تاشوی جدید و OLED رولی

Visionox جدا از این گوشی تاشو همانطور که اشاره شده از یک پنل OLED قابل رول کردن نیز پرده‌بردارری کرده که می‌توان آن را حول دایره‌ای با ضخامت 7 میلی‌متر پیچانده و جمع کرد. البته این محصول اولیه هنوز برای جای‌گذاری در یک محصول نهایی آمده نبوده و برای نهایی شدن ظاهرا راه درازی را در پیش دارد و این شاید همان دلیلی‌ست که کمپانی سازنده به جای قرار دادن این پنل درون یک محصول آمده، تنها خود صفحه‌نمایش را به معرض دید عموم گذاشته است.

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ