Xiaomi Mi 9T همان Redmi K20 است بی کم و کاست

0
1428
Xiaomi Mi 9T همان Redmi K20 است بی کم و کاست

تنها چند روز پیش بود که زیر مجموعه Redmi شرکت شیائومی از دو گوشی جدید با نام‌های Redmi K20 و Redmi K20 Pro رونمایی کرد که از دومی به عنوان ارزان‌قیمت‌ترین اسمارت‌فون مجهز به پروسسور Snapdragon 855 یاد شده است. حالا ظاهرا با اطلاعات به دست آمده، مشخص شده است که Redmi K20 با نام Xiaomi Mi 9T در برخی بازارهای خارج از چین عرضه می‌شود. در همین رابطه امروز تصویری از جعبه‌ Xiaomi Mi 9T در دسترس قرار گرفته که ظاهرا در بازار امارات متحده عربی عرضه خواهد شد.

این البته ظاهرا تنها اسم Redmi K20 در خارج از چین نیست و برخی دیگر از گزارش‌ها،‌ از امکان ارائه این گوشی در برخی بازارهای دیگر با نام Pocophone F2 خبر داده‌اند! این شرایط ظاهرا به صورت طبیعی برای K20 Pro نیز تکرار شده و به طودی بایند منتظر Xiaomi Mi 9T Pro و Pocophone F2 Pro نیز باشیم. البته نگفته پیداست که نباید انتظار رونمایی از هر دو ورژن K20 (فارغ از نام‌گذاری آنها) در همه مناطق جغرافیایی را داشته باشیم.

Xiaomi Mi 9T همان Redmi K20 است بی کم و کاست

یک نکته جالب قابل اشاره از روی جعبه دستگاه به رنگ گوشی باز می‌گردد جایی‌که K20 در چین در سه رنگ آبی،‌ قرمز و فیبر کربن ارائه می‌شد، روی جعبه می 9T به رنگ مشکی کاربنی یا Carbon Black اشاره شده که ترکیب رنگ متفاوتی را نشان می‌دهد.

روی جعبه همچنین به حافظه رم 6 گیگابایتی و حافظه داخلی 64 گیگابایتی اشاره شده است که این ورژن در K20 نیز به همین صورت ارائه شده بود و می‌توان انتظار داشت که نسخه‌های حجیم‌تر آن یعنی ورژن‌های 6GB/128GB و 8GB/256GB نیز در خارج از چین توزیع شوند.

منبع

ارسال یک پاسخ