Xiaomi Mi A3 با اثر انگشت درون صفحه‌نمایش

0
760
Xiaomi Mi A3 با اثر انگشت درون صفحه‌نمایش

شرکت شیائومی در طی چند ماه گذشته با ارائه محصولات ارزان‌قیمت متنوع به خصوص در برند تازه تأسیس Redmi سر و صدای زیادی ایجاد کرده اما این شرکت از محصولات استراتژیک و محبوب خود در رده‌های دیگر نیز صرفنظر نکرده و برای نمونه برنامه‌های متنوعی برای نسل سوم سری Mi A خود در نظر گرفته است. Mi A1 در تابستان دو سال پیش معرفی شد و سال پیش نیز Mi A2 به عنوان دومین تجربه Android One این شرکت پای در عرصه وجود گذشت حالا خبرهای جدید به برخی امکانات احتمالی Xiaomi Mi A3 اشاره دارند.

Xiaomi Mi A3 با اثر انگشت درون صفحه‌نمایش

گزارش جدید در این رابطه به نقل از XDA به این نکته اشاره دارد که شیائومی حداقل در حال آماده‌سازی سه گوشی جدید مجهز به سنسوسر اثر انگشت درون صفحه‌نمایش است که نام مدل دو تای آنها به سری Android One اشاره دارد و بدین‌ترتیب می‌توان آنها را Xiaomi Mi A3 همراه با نسخه لایت آن و ورژن چینی آنها نامید. این سه مدل شامل کد نام‌های bamboo_sprout ،pyxis و cosmos_sprout می‌شوند که مدل‌های دارای پسوند sprout چون گذشته احتمالا به نمونه‌های اندروید وانی اشاره دارند. مدل سوم نیز که فاقد هرگونه پسوندی‌ست احتمالا نسخه چینی مدل Xiaomi Mi A3 و دنباله‌ای بر Mi 6X سال گذشته یعنی Mi 7X خواهد بود.

فناوری سنسور اثر انگشت درون صفحه‌نمایش دیگر تکنولوژی گران‌قیمت و خاصی محسوب نمی‌شود و در حال حاضر برندهای مختلفی از اوپو و ویوو گرفته تا سامسونگ از این فناوری در گوشی‌های رده میانی خود نیز استفاده کرده‌اند در مورد شیائومی اما در حال حاضر از این امکان تنها در گوشی‌های پرچمداری مثل سری Mi 8 و گوشی گیمینگ Black Shark 2 دیده می‌شود ولی با این اطلاعات جدید می‌توان انتظار داشت که به زودی این قابلیت هیجا‌ن‌انگیز در گوشی‌های ارزان‌قیمت سری Mi A و حتی نسخه لایت آن نیز به کار گرفته شود.

منبع

ارسال یک پاسخ