ZTE nubia Red Magic 5G اسمارت‌فون گیمینگ با فن چرخنده 15,000rpm

0
960
ZTE nubia Red Magic 5G اسمارت‌فون گیمینگ با فن چرخنده 15,000rpm

ZTE nubia Red Magic 5G با وجود اسم طولانی عجیب آن این روزها در خبرها و شایعات از این کمپانی چینی حضور داشته و در حالی‌که MWC 2020 یعنی جایی‌که این گوشی قرار بود رسما رونمایی شود حالا کنسل شده این بار ظاهرا طرح و برنامه‌های دیگری برای رونمایی از این مدل در نظر گرفته شده است.

Ni Fei ریاست این شرکت که تاریخچه دور و درازی در لو دادن محصولات جدید این برند داشته است حالا به سراغ nubia Red Magic 5G رفته و جزییات بیشتری را از این سری فاش کرده است. از جمله این جزییات باید به سیستم فن خنک کننده داخلی این گوشی اشاره کرد که در مقایسه با نسل‌های قبلی یعنی Red Magic 3 و 3s با بهبود روبرو شده است.

ZTE nubia Red Magic 5G اسمارت‌فون گیمینگ با فن چرخنده 15,000rpm

ظاهرا در نسل جدید از فن جدیدی با امکان دستیابی به سرعت 15 هزار دور در دقیقه استفاده شده که نسبت به نسل پیشین با سرعت 14,000rpm با افزایش مشخصی روبرو شده است. استفاده از شبیه‌سازی‌های کامپیوتری در این مجموعه به بهبود اندازه، شکل و جایگاه تیغه‌های این فن خنک‌کننده انجامیده که بهره‌وری کلی را افزایش می‌دهد؛‌ مجاری هوا و رادیاتورهای این سیستم نیز با طراحی مجددی همراه شده‌اند به طوری که مجاری رادیاتور شمالی-جنوبی این مجموعه حالا با 56 درصد فضای بیشتر، حجم تهویه هوا را تا 43 درصد و تبادل حرارتی را تا 30 درصد افزایش داده است. تغییر جنس مواد و استفاده از آلیاژ آلومینیوم هوانوردی در بهره‌وری هداست گرمایی تا 100 درصد موثر بوده و به‌کارگیری یک ژل جدید هادی حرارت با کارایی بالا نیز در تماس با مجرای عبوری شمالی-جنوبی هوا قرار گرفته است.

ZTE nubia Red Magic 5G اسمارت‌فون گیمینگ با فن چرخنده 15,000rpm

اگه با توجه به مشخصات این فن انتظار دیدن گوشی بزرگ و حجیمی را دارد باید بدانید که nubia Red Magic 5G ظاهرا گوشی چندان بزرگی نیست و جدا از زول و عرض به ترتیب 168.56 و 78.9 میلی‌متری آن، هنوز زیر 10 میلی‌متر (دقیقا 9.75 میلی‌متر)، ضخامت دارد. باتری 4,400mAh، پرئسسئر SD865، سیستم‌های بزرگ آنتن 5G و پنل پیشرفته با نرخ به‌روزرسانی 144 هزاری، دیگر نکات اشاره شده در خبرهای تأیید نشده از این گوشی را تشکیل می‌دهند.

گوشی گیمینگ  جدید ZTE ظاهرا در ماه مارچ به نمایش گذاشته می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ