فضای رایگان ابرینو ویژه ایرانسلی‌ها ارائه شد

0
902
فضای رایگان ابرینو ویژه ایرانسلی‌ها ارائه شد

امکان استفاده از فضای ذخیره‌سازی ویژه در زیرساخت ابری ابرینو برای کاربران ایرانسلی فراهم شد. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان ایرانسلی می‌توانند با ثبت‌نام در اپلیکیشن این سرویس از امکان استفاده از یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان یک ماهه نیز بهره‌مند شوند.

برای فعال‌سازی رایگان این فضای ویژه یک ترابایتی، مشترکان ایرانسل کافیست هنگام ثبت‌نام در این سرویس، شماره ایرانسلی خود را وارد کرده و با ورود به اپلیکیشن، مراحل ثبت‌‎نام خود را تکمیل کنند. همچنین امکان خرید و فعال‌سازی بسته‌های عادی یک ماهه، سه ماهه و 6 ماهه نیز برای کاربران فراهم است.

ابرینو به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری ابری ایرانی، این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا بتوانند فایل‌های مختلف صوتی، تصویری، ویدیویی، متنی و شماره تلفن‌های مهم و پرکاربرد خود را روی ابرینو ذخیره و نگهداری کنند یا با دیگران در فضایی کاملاً امن، به اشتراک بگذارند.

فضای رایگان ابرینو ویژه ایرانسلی‌ها ارائه شد

خدمات ذخیره‌سازی ابری (cloud storage service)، در دنیا برای نگه‌داری و مدیریت ساده‌تر، سریع‌تر، ارزان‌تر و امن‌تر فایل‌ها و اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این خدمات که کاری شبیه «هارد دیسک»ها را به صورت غیرفیزیکی انجام می‌دهد، از طریق شبکه‌های امن رایانه‌ای، اطلاعات ذخیره شده را بدون اشغال فضا روی گوشی یا رایانه، در هر مکان و زمان در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

مشترکان خدمات ذخیره‌سازی ابری این سرویس، علاوه بر استفاده از اپلیکیشن موبایلی، از طریق نسخه وب  نیز می‌توانند فایل‌های ذخیره شده خود را مدیریت کنند. اپلیکیشن موبایل این سرویس از طریق فروشگاه‌های نرم‌افزار موبایلی از جمله «بازار جامع محتوای دیجیتال چارخونه»، «کافه بازار» و نیز وب‌سایت «ابرینو» در دسترس کاربران است. ایرانسل با تسهیل دسترسی مشترکان به دنیای دیجیتال، تلاش دارد تا به تجربه‌های زندگی دیجیتال مشترکان خود بیافزاید و به «اپراتور دیجیتال» بیش از پیش نزدیک شود.

ارسال یک پاسخ