مجله Startupik منبع جهانی تغذیه‌ی استارتاپ‌ها

0
1494
مجله Startupik منبع جهانی تغذیه‌ی استارتاپ‌ها

Sponsored

استارتاپ یا Startup به خاطر ماهیت جدیدی که به کسب و کارها داده است جزو داغ‌ترین موضوعات دنیاست. مطالعه و به روز ماندن در این حوزه حرف اول را میزند. استارتاپ‌هایی که:

همیشه در حال مطالعه و پیشرفت هستند (چه در ایران چه خارج از ایران)
از جدیدترین ابزارها خبردارند
داستان موفقیت و شکست بقیه استارتاپ‌ها را می‌خوانند
از تجربه‌های ارزشمند و گرانبهای بقیه استفاده می‌کنند
می‌توانند به راحتی گوی سبقت را از رقیبان خود (در هر کشوری که فعالیت می‌کنند) بربایند.

پیداکردن یک منبع معتبر و بروز در فضای اینترنت، در حقیقت کار کمی دشواری است و اگر در ایران هستیم و استارتاپ داریم نباید منتظر ترجمه شدن و کتاب شدن داغ‌ترین آموزش‌ها و مقالات استارتاپی بمانیم. برای همین امروز تصمیم گرفته‌ایم تا با معرفی یکی از معتبرترین منابع استارتاپی، شما را در مسیر پیشرفت، یاری رسانیم.

رسانه استارتاپیک
Startupik یکی از رسانه های معتبر و محبوب استارتاپی در دنیا است که در زمینه‌های مختلف (که در ادامه همین مقاله معرفی می‌کنیم) سطح آگاهی و علم و تجربه شما را در بالاترین و بروز‌ترین سطح ممکن نگه می‌دارد.

مقالات استارتاپی
با Startup Articles استارتاپیک می‌توانید از جدیدترین مقالات و آموزش‌های حوزه استارتاپی آشنا شوید. این آموزش‌ها به شما در پیشرفت و توسعه فردی و استارتاپ شما کمک شایانی خواهد کرد.

اخبار استارتاپی
در قسمت Startup News مجله Startupik می‌توانید اخبار استارتاپ‌های بزرگ دنیا را دنبال کنید. ولی چرا دنبال کردن این اخبار مهم است؟ چون استارتاپ‌های بزرگ دنیا به صورت مستقیم و غیرمستقیم روی روند کاری شما نیز تاثیر می‌گذارند و ممکن است، یک خبر فرصت‌ها و تهدیدهای بزرگی را به همراه داشته باشد. پس اخبار استارتاپی را از دست ندهید.

ابزارهای استارتاپی
قسمت Startup Tools در مجله Startupik ویژه کسانی است که به دنبال ابزار‌هایی می‌گردند تا سریع‌تر بتوانند کسب‌و‌کارشان را توسعه دهند یا دقیق‌تر موارد مختلف استارتاپ‌شان را رصد نمایند. این ابزارها بوجود آمده‌اند تا شما راحت‌تر و دقیق‌تر و با کیفیت‌تر ایده‌های خود را عملی و یا در مسیر توسعه آن پیشرفت نمایید.

موسسین استارتاپی
کسانی که تصمیم می‌گیرند یک استارتاپ را راه‌اندازی نمایند و آن را به درخشش برسانند تفکرات جالبی دارند که می‌توانید چکیده بهترین تفکرات این افرادِ الگو را (ضمن آشنایی با خودشان و دستاوردشان) در قسمت Startup Founders بخوانید. شروع و رشد و تفکرات موسسین بزرگ‌ترین استارتاپ‌ها برای شما می‌تواند بسیار بسیار الهام‌بخش باشد. پس خواندن این قسمت را از دست ندهید.

و …
برای دسترسی به مجله Startupik می‌توانید از آدرس Startupik.com استفاده نمایید و فراموش نکنید که داشتن منابع معتبر، می‌تواند سرعت رشد شما را 2 برابر نماید.

ارسال یک پاسخ