ساعت Guess با اندروید ور 2.0 معرفی شد

1
2992
ساعت Guess با اندروید ور 2.0 معرفی شد

نام Guess با تولید دیوایس‌های لوکس و لاکچری گره خورده است. این برند امروز به جمع تولیدکنندگان ساعت‌های هوشمند پیوست. ساعت Guess البته همانند دیگر تولیدات این برند جنبه لوکس خود را حفظ کرده و طبیعتا از لحاظ قیمتی نیز در رده بالاتری نسبت به رقبا قرار خواهد گرفت. سیستم‌عامل اندروید ور 2.0 بسیاری از برندها را به تولید دیوایسی در این رده ترغیب کرده از آن جمله می‌توان به LG Watch Sport و Watch Style، هواوی Watch 2 ، و تگ هویر Connected Modular 45 اشاره کرد.

ساعت Guess در دو نوع مردانه و زنانه (به ترتیب در سمت راست و چپ در تصویر بالا) تولید می‌شود که هر دو دایره‌ای و اولی 44 و دومی 41 میلیمتری هستند. همانطور که به می‌توان حدس زد این دو ساعت بر مبای پلتفرم پردازشی Qulacomm Snapdragon Wear 2100 بوده و با اینکه دیگر مشخصات هنوز از سوی شرکت سازنده مشخص نشده اما می‌توان از 512 یا 768 مگابایتی بودن رم و حافظه داخلی 4 گیگابایتی در ساعت Guess به میزان زیادی اطمینان داشت. نسخه زنانه این ساعت با کریستال‌های جذاب در حاشیه پیرامونی صفحه‌نمایش ارائه شده و به رنگ‌های نقره‌ای، طلایی و رد-گلد در دسترس قرار می‌گیرد. نسخه مردانه نیز در دو مدل رسمی و اسپرت در دسترس قرار خواهد گرفت.

از جمله دیگر اطلاعات مشخص شده در مورد این دو ساعت هوشمند Guess باید به بیش از 100 ترکیب واچ‌فیس مختلف به صورت پیش‌فرض و ترکیب متنوعی از بندها اشاره کرد. شرکت سازنده هنوز قیمت و زمان ارائه این دو مدل را مشخص نکرده است.

منبع

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ