ویدئوی کارکرد هدست جدید آیفون 7 بدون جک 3.5 میلیمتری

15
7307
ویدئوی کارکرد earpod جدید با پورت lightning اپل

با نزدیک شدن به ماه سپتامبر لحظه به لحظه به زمان معرفی رسمی آیفون‌های جدید اپل (که شاید این بار 3 عدد باشند) نیز نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم. یکی از ویژگی‌های البته تایید نشده این آیفون‌ها حضور نداشتن جک 3.5 میلیمتری هدست در آنهاست امری که اتصال هدست به این مجموعه را تنها از طریق پورت USB‌ اپل موسوم به Lightning port میسر می‌سازد. چند روز پیش تصاویری از کابل تطبیق‌دهنده کوچکی که پورت Lightning را به جک 3.5 میلیمتری معمول تبدیل می‌کرد منتشر شد و حالا ویدئوی دیگری خود هدست را در دنیای واقعی به نمایش می‌گذارد.

در این ویدئو تقریبا برای اولین بار هدستی که ادعا می‌شود Earpod اصلی و جدید اپل است دیده می‌شود و کاربری آن را به یک گوشی آیفون از طریق پورت Lightning‌ متصل می‌کند. در این حالت نه‌تنها امکان پخش موسیقی از این طریق فراهم می‌آید بلکه دکمه‌های Play/Pause و تغییر صدای روی سیم نیز به خوبی عمل می‌کنند.

 

 

با اینکه این ویدئو تقریبا واقعی به نظر می‌رسد و می‌توان از این پس با اطمینان در مورد حضور این قطعه سخن گفت اما ممکن است این هدست نیز توسط سازنده دیگری ساخته شده باشد و بنابراین نمی‌توان به‌طور کامل ساخته شدن آن توسط اپل را تایید کرد.

منبع

15 دیدگاه

ارسال یک پاسخ