ایمیج کارخانه اندروید 5.0.2 برای Nexus 7

0
1743
ایمیج کارخانه نکسوس 7

یک ماه پیش شرکت گوگل آپدیت فکتوری ایمیج 5.0.2 را برای نسخه وای‌فای نکسوس 7 اولیه ارائه کرد. در اوائل این ماه نیز همین فایل با اندکی تاخیر برای Nexus 7 2013 وای‌فای ارائه شد. حالا پس از انتظاری یک ماهه، دارندگان نسخه‌های سیم‌‌کارتی این دو تبلت نیز Factory Image جدید را دریافت کردند. مدل‌های سیم‌کارتی معمولا پس از نسخه وای‌فای آپدیت می‌شوند.

بیلدنامبر این فکتوری ایمیج جدید برای هر دو نسخه این تبلت، LRX22G است. کاربرد فکتوری ایمیج یا ایمیج کارخانه در این میان برای کاربرانی است که گوشی خود را به رام جدید کاستوم ارتقا داده‌اند و اینک قصد دارند بار دیگر به سیستم‌عامل اولیه بازگردند. کاربرد دیگر برای افرادی است که حین ارتقا تبلت خود به مشکل خورده و اینک ظاهرا راهی نیز برای بازگشت به اندروید اولیه ندارند. در این حالت‌ها می‌توان با کمک Factory Image به سرعت بار دیگر دستگاه خود را به نسخه اولیه بازگرداند.

ایمیج کارخانه نکسوس 7

یک اتفاق جالب در این میان، ارائه نشدن آپدیت اندروید 5.0.2 به صورت OTA برای تبلت‌های Nexus 7 است و بدین‌ترتیب با کمک این فکتوری ایمیج‌ها می‌توان نسخه اندروید دستگاه را نیز ارتقا بخشید. اگر این دو دستگاه را در اختیار دارد و از روند و ریویه انجام آپدیت اطلاع دارید از لینک‌های زیر برای آپدیت استفاده کنید و تجربه خود را نیز با ما در میان بگذارید.

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ