با روح‌یاب جیبی به جنگ ارواح بروید

3
3228
دستگاه یافتن ارواح

صحبت از اشباح معمولا نسبت خاصی حداقل با علوم نظری و فیزیکی نداشته و تاکنون نیز با وجود ادعاهای مختلف هنوز سند خاصی برای اثبات فیزیکی این ادعا وجود ندارد اما ظاهرا این قضیه تاثیری در شرکت GhostArk برای ساخت دستگاه جیبی یافتن اشباح یا Pocket ghost detector نداشته است. این دستگاه که بیشتر شبیه یک Voice Recorder عجیب و غریب است به زودی به بازار می‌آید.

این دستگاه برای طرفداران نظریه‌های اثبات نشده در مورد اشباح شاید اولین و تنها نمونه (نچندان) علمی و دیجیتال موجود است. روح‌یاب مورد نظر که البته در حال حاضر تنها تصویری از رندر سه‌بعدی آن در دسترس قرار دارد می‌تواند میدان الکترومغناطیسی را مورد سنجش قرار دهد و با بکارگیری میکروفون‌های بسیار قدرتمند خود و سنسورهای مبتنی بر امواج رادیویی حرارت و فشار محیط را نیز به‌صورت دقیق بررسی کند. این دستگاه حتی می‌تواند نویز سفید (White noise) را برای “تقویت اشباح” مورد استفاده قرار دهد! از همین ابتدا فارغ از حقایق علمی که این دستگاه به نبرد با آن‌ها  پرداخته است این سوال در ذهن ایجاد می‌شود که آیا واقعا چنین ابزاری ممکن است آنگونه که GhostArk پیش‌بینی کرده در آینده نزدیک روانه بازار شود و اگر واقعا این اتفاق به وقوع بپیوندد کاربرانی که در آن زمان 249 دلار بابت این ابزار خواهند پرداخت موفق خواهند تا به کمک آن، شبح سرگردانی را به دام بیندازند؟

دستگاه یافتن ارواح

منبع

3 دیدگاه

    • ظاهرا خود شرکت سازنده نیز هنوز این دستگاه را در مرجله پیش تولید ارائه کرده و هنوز در بازار حضور ندارد. برای اطلاعات بیشتر به لینک منبع پایین مطلب مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ