آیفون 4 اینچی SE نام دارد. جعبه واقعی را ببینید

0
2629
تصویری از جعبه اپل آیفون se

مدت‌هاست که حدس‌ و گمان‌‌های متعددی در مورد نام آیفون 4 اینچی اپل که 5 روز دیگر در 21 مارچ (2 فروردین) رونمایی می‌شود به گوش می‌رسد. پس از کش و قوس‌های فراوان دو نام iPhone 5SE و iPhone SE بیش از سایرین به عنوان نام اصلی معرفی شدند. اما این بار با به نمایش گذاشته شدن تصویری از جعبه دستگاه بالاخره ظاهرا باید مطمئن بود که این گوشی iPhone SE نام دارد.

این نخستین باری نیست که جعبه‌ای منتسب به این گوشی منتشر می‌شود و چندی پیش نیز جعبه‌ای که نام iPhone 5SE را بر خود داشت منتشر شد. تصویر این نوبت اما با تصویر قبلی متفاوت است. این عکس، نمایی از پشت جعبه را به نمایش می‌گذارد که در آن به وضوح می‌توان فونت آشنای اپل را مشاهده کرد. در این عکس که در زیر مشاهده می‌کنید همچنین برخلاف iPhone 5s که s در آن با حروف کوچک تایپ شده بود اینک هر دوی حروف SE به صورت بزرگ نوشته شده‌اند و بدین‌ترتیب باید انتظار گوشی متفاوتی را در مقایسه با گذشته کشید. در این تصویر حافظه 16 گیگابایتی دستگاه به وضوح مشخص است و طبق خبرهای تایید نشده باید منتظر ورژن 64 گیگابایتی این مدل نیز باشیم.

تصویری از جعبه اپل آیفون se

آنچه تا به امروز در مورد iPhone SE به گوش رسیده است شامل یک صفحه‌نمایش 4 اینچی همانند iPhone 5s، دوربینی 12 مگاپیکسلی، پشتیبانی از NFC و Apple Pay همراه با چیپ‌ست پردازشی Apple A9 (همانند آیفون 6s) است. رم 1 گیگابایتی یکی دیگر از خدس و گمان‌ها در مورد این گوشی را تشکیل می‌دهد.

منبع

ارسال یک پاسخ