پنل جلوی آیفون 7 واقعی را به چشم ببینید: عکس+ویدئو

0
2139
ویدئوی هدست earpod جدید اپل

روزی دیگر و خبری دیگر در مورد آیفون بعدی شرکت اپل. آیفون 7 (یا هر اسم دیگری که برای این گوشی انتخاب شود) این روزها داغ‌ترین سوژه خبرهای رخنه کرده به بیرون و در صدر اخبار فناوری قرار دارد. امروز در رویدادی تازه تصویری از بخش رویی دستگاه (front panel) این گوشی همراه با ویدئوی دیگری از هدست EarPod جدید اپل منتشر شده است که هر دو واقعی به نظر می‌رسند.

تصویر جدیدی که از پنل رویی دستگاه منتسب به iPhone 7 منتشر شده البته اولین و آخرین نمونه در این نوع نخواهد بود اما چیزی که این تصویر را از دیگر نمونه‌های مشابه منتشر شده در این زمینه متمایز می‌کند به تفاوت‌های آن به خصوص در بخش بالایی صفحه‌نمایش تعلق دارد.

ویدئوی هدست earpod جدید اپل

در این تصویر که در بالا مشاهده می‌کنید شکاف کاملا بزرگ‌تری نسبت به گذشته برای اسپیکر تماس در نظر گرفته شده و حفره سنسور نزدیکی (Proximity Sensor) در آن نیز با دیگر تصاویر ادعایی مطابقت ندارند. منبع ژاپنی ارائه‌کننده این تصویر البته به این نکته اشاره کرده که اسپیکر تماس بزرگ‌تری برای آیفون 7 در نظر گرفته خواهد شده و این مدل از دو حسگر نزدیکی بهره می‌برد. بدین‌ترتیب پازل آیفون بعدی اپل در بخش طراحی بدنه با حذف جک 3.5 میلیمتری هدست، حضور اسپیکر دوم در بخش پایینی و شکل خاص آنتن‌های متنقل شده به بالا و پایین و دوربین بزرگ‌تر در بخش پشتی کامل می‌شود. حضور دو دوربین در بخش پشتی نسخه بزرگ‌تر این مدل (با نام احتمالی آیفون 7 پلاس) نیز از دیگر خبرهای متوالی تکرار شده در مورد این گوشی است.

در رویدادی دیگر، ویدئوی تازه‌ای هدست EarPod اپل را که با پورت Lightning ارائه شده و با جک 3.5 میلیمتری هدست مدلی‌های قبلی هماهنگی ندارد منتشر شده است. این مورد نیز البته برای اولین بار رخ نمی‌دهد و چند روز پیش نیز ویدئوی دیگری در این زمینه منتشر شده بود اما زمان این ویدئو، این بار بیشتر شده  و جزئیات بیشتری را نیز به نمایش می‌گذارد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ