این تصاویر واقعی آیفون 7 است؟

1
2718
تصاویر جدید منتسب به آیفون 7 اپل

با اینکه هنوز راه درازی تا اواخر تابستان و ابتدای پاییز سال جاری و زمانی که معمولا اپل آیفون‌های جدید خود را معرفی می‌کند در پی داریم اما مثل همیشه در این فاصله نچندان کوتاه اخبار و اطلاعات تایید نشده به اوج خود می‌رسند. در یکی از جدیدترین اطلاعات از این دست تصاویری منتسب به آیفون 7 منتشر شده که با وجود ساختگی بودن همگی بر مبنای واقعیت هستند.

این تصاویر که تاوسط وب‌سایت GSMArena منتشر شده‌اند به گفته این درگاه از یک منبع قابل اطمینان به دست آمده و تمامی اجزای گوشی بر طبق اطلاعات به دست آمده تا به امروز مرتب شده است. بدین‌ترتیب جایگاه دکمه‌‌ها، محل دوربین و تمامی دیگر اجزای دستگاه در محل درست خود قرار گرفته‌اند البته همانطور که این وب‌سایت نیز تاکید کرده است جنس بدنه و رنگ دستگاه می‌تواند در آینده دستخوش تغییر شود که این مورد نیز با توجه به شناخت از برند اپل چندان قابل تغییر به نظر نمی‌رسد.

تصاویر جدید منتسب به آیفون 7 اپل

از جمله موارد مشهود در این تصاویر یکی لمسی شدن دکمه Home زیر صفحه‌نمایش است که با توجه به مشکلاتی که این دکمه فیزیکی در گذشته و قبل از معرفی iPhone 5s ایجاد کرده بود این تغییر می‌تواند خوشایند تعبیر شود. حضور دو دریچه صدا در پایین دستگاه یکی دیگر از موارد قابل اشاره در این تصاویر است که از زمان معرفی iPhone 5s به این سو هیچگاه در آیفون‌های این شرکت دیده نشده بود و با اینکه در آیفون‌های 5s و قبل از آن تنها یکی از این دریچه‌ها به اسپیکر تعلق داشت می‌توان این انتظار و امیدواری را داشت که در iPhone 7 هردوی این دریچه‌ها در یک چینش استریو به اسپیکر و خروجی صدا تعلق داشته باشند.

تصاویر جدید منتسب به آیفون 7 اپل

از جمله دیگر شایعات منتشر شده در مورد نسل بعدی آیفون‌های اپل به حضور دوربین‌های دوگانه در بخش پشتی iPhone 7 Plus تعلق دارد که در کنار قابلیت ضد آب هنوز تاییدی برای آنها در دسترس قرار ندارد.

منبع

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ