آیفون 7 پلاس را در یک ویدئو ببینید

0
2176
ویدئوی جدید اپل آیفون 7 پلاس

پس از درز کردن اطلاعات مختلف در مورد آیفون 7 و مشخصات آن همراه با تصاویر و حتی ویدئوهایی از این گوشی، حالا نوبتی هم باشد نوبت به آیفون بزرگ‌تر یعنی آیفون 7 پلاس (یا آیفون 7 پرو و یا هر اسم دیگری که در زمان رونمایی آن انتخاب شود) رسیده است تا در یک ویدئوی البته غیر رسمی ظاهر شود. این نخستین باری ست که این اتفاق برای این گوشی می‌افتد.

این ویدئوی بسیار کوتاه که در زیر قابل مشاهده است آیفون 7 پلاس را در سه رنگ مختلف خاکستری،‌ نقره‌ای و رز-گلد قابل نشان می‌دهد و روی همه آنها برای مشخص شدن معیار کوچکی و بزرگی، یک آیفون 7 معمولی قرار گرفته است. البته هنوز نمی‌توان با صراحت در مورد صحت این ویدئو اظهار نظر کرد اما تمامی مشخصاتی که تا به امروز برای این گوشی ذکر شده یعنی دوربین‌های دوگانه، بخش صاف پشت گوشی و انتقال آنتن به بالا در آن به چشم می‌خورد.

 

 

از جمله شایعاتی که در ابتدا در مورد آیفون‌های سال جاری اپل به گوش می‌رسید این بود که امسال برخلاف سال‌های قبل یه آیفون به بازار عرضه می‌شود و از iPhone 7 Plus، iPhone 7 و iPhone 7 Pro سخن به میان می‌آمد. از تفاوت‌هایی که برای نسخه پرو در مقابل نسخه پلاس (که هر دو با سایز صفحه‌نمایش 5.5 اینچ ارائه می‌شوند) یاد می‌شد می‌شود به Smart Connector و ترکیب دو دوربینی در بخش پشتی اشاره کرد. اما پس از آن یک منبع نسبتا معتبر به این موضوع اشاره کرد که در حقیقت امسال نیز تنها دو آیفون از سوی اپل به بازار عرضه شده و ظاهرا نباید منتظر مدلی با کد نام Pro‌ باشیم. یک نکته بسیار مهم در این میان این است که تمامی تصاویر و ویدئوهایی که تا به امروز از آیفون 7 و نسخه بزرگ‌تر آن منتشر شده است، دیوایس‌هایی خاموش و بدون تصویر بوده‌اند که همین موضوع این ظن را تقویت می‌کند که شاید همگی آن یا اکثر آنها نمونه‌های واقعی و اصلی نباشند بنابراین نباید با اطمینان از صحت عکس‌ها و ویدئوها سخن گفت.

منبع

ارسال یک پاسخ