ساعت یا موبایل؟

1
3052

در روز 28 سپتامبر امسال سونی اریکسون محصول جدیدی را ارائه داده است که همانند همه محصولات این شرکت خصوصیت منحصر بفرد بودن را حفظ کرده است البته اگر فکر می کنید این محصول جدید یک موبایل است در اشتباه هستید در کمال تعجب این محصول یک ساعت مچی است !!

البته این یک ساعت معمولی نیست! MBW100 ساعتی است که با همکاری شرکت سونی اریکسون و شرکتFossil که یک شرکت بزرگ سازنده ساعت است ساخته شده. مهمترین خصوصیت این ساعت این است که به بلوتوث مجهز است! توسط این خصوصیت چندین قابلیت جالب فعال میشود که از جمله آنها امکان دیدن شماره یا اسم شخص تماس گیرنده روی صفحه کوچک ساعت می باشد. از امکانات دیگر این ساعت امکان کنترل موسیقی در حال پخش از گوشی توسط دکمه های ساعت و اطلاع از وضعیت SMS های رسیده میباشد.

از دیگر امکانات این ساعت خصوصیت جالبی است که در طی آن اگر گوشی شما از محدوده تعریف شده برای ساعت( که در حدود همان مقدار برد بلوتوث است ) خارج شود ساعت به شما هشدار میدهد . بدین ترتیب به هیچ عنوان نمی توانید گوشی خود را گم کنید!

New Sony Erricsson Watch

از دیگر خصوصیات این ساعت منحصر به فرد میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

ساخته شده از فولاد ضد زنگ و ضد حساسیت ، دارای صفحه نمایش ضد خش ،دارای پوشش ضد تشعشع بر روی صفحه ساعت ، صفحه نمایش OLED ، دارای بلوتوث نسخه 2 ، مجهز به Caller ID ، امکان Reject/Mute بروی تماسهای دریافتی و ضد آب تا عمق 30 متری.

این ساعت تا سه ماهه چهارم سال 2006 با قیمت 399 دلار (آخرش فلسفه این یه دلار رو نفهمیدیم !) به بازار عرضه خواهد شد.

البته تا یادم نرفته این ساعت مخصوص گوشی های سونس اریکسون زیر می باشد :

Sony Ericsson K610، K610i، K618، K790، K800، V630، W710، W810، W850، Z610، Z710

عکس ها و مشخصات کامل این ساعت را می توانید در این صفحه ببینید.

یک دیدگاه

  1. فلسفه این یه دلار به خاطر مالیات هستش .
    چون قیمت آن زیر 400 دلار هستش پس مالیات 400 دلار بهش تعلق نمی گیره ؟؟

ارسال یک پاسخ