با لوازم جانبی هیجان‌انگیز One M9 آشنا شوید

0
1370
لوازم جانبی One M9

اچ‌تی‌سی One M9 پیشرفته‌ترین محصول و پرچمدار شرکت HTC در سال جدید به حساب می‌آید. این گوشی که به تازگی به برخی کشورهای اصلی ارائه شده است طبق معمول لوازم جانبی و اکسسوری‌های هیجان‌انگیزی را نیز به همراه دارد که جذابیت‌های این مدل را دو چندان می‌کنند. در ادامه با برخی از این لوازم جانبی از جمله کاور دات‌ویو جدید آشنا می‌شویم.

1- کاور dot view

این کاور نسبت به گذشته تغییر چندانی را تجربه نکرده و همان شکل ظاهری سوراخ‌دار خود را با پوشاندن بخش پشتی ارائه می‌دهد. تغییر اصلی در این کاور در بخش نرم‌افزاری گوشی رخ داده است و اینک اطلاعات بیشتری را در آن می‌توان مشاهده کرد. از جمله این اطلاعات جدید باید به نمایش تاریخ تولد، ضبط کننده صدا، برخی بازی‌ها، چراغ‌قوه و مینی اپلیکیشن‌ها اشاره کرد. از این پس همچنین می‌توان تصویری را با دست روی صفحه‌نمایش موبایل ترسیم کرد و سپس با بستن کاور دات ویو، آن را روی این کاور مشاهده کرد.

لوازم جانبی One M9

2- کاور DotView Ice

اینک کاور هیچ تفاوتی را از لحاظ عملکردی با کاور دات‌ویو اصلی ندارد اما بخش پشتی آن به صورت شفاف و شیشه‌ای در نظر گرفته شده تا زیبایی بخش فلزی پشت M9 در زیر کاور پنهان نشود.

لوازم جانبی One M9

3- کیس DecoStand

جذابیت اصلی این کیس در شکل متفاوت و زیبای بخش پشتی آن نهفته است جایی‌که طرح‌های زیبایی در این قسمت به چشم می‌خورد. این کاور البته تنها بخش پشتی، کناره‌ها و قسمتی از بخش بالایی دستگاه را در بر می‌گیرد و صفحه‌‌نمایش را نمی‌پوشاند. دیگر نکته مهم در مورد این کیس همانطور که از نام آن نیز مشخص است قابلیت دیگر آن در کارکرد به‌عنوان Stand است و می‌توان با قرار دادن گوشی درون آن به تماشای عکس یا فیلم پرداخت. قسمت طرح‌دار این کاور قابل جدا شدن است و می‌توان طرح‌های دیگری را به دلخواه به آن متصل کرد.

لوازم جانبی One M9

4- هدست‌های Pro Studio Earphones

HTC اطلاعات کاملی در مورد هدست‌های پیش فرض ارائه شده همراه با گوشی One M9 ارائه نداده اما این هدست‌ها که از آنها با عنوان Pro Studio یاد می‌شود حداقل از لحاظ ظاهری جذاب به نظر می‌رسند. این هدست‌ها شباهت نزدیکی به هدست‌های EarPods اپل دارند با این تفاوت که تیپ‌های پلاستیکی قابل تعویض در آنها دیده می‌شود.

لوازم جانبی One M9

5- Active Headset

برای کاربران با فعالیت ورزشی، اچ‌تی‌سی هدست‌های متفاوتی را نسبت به نمونه‌های معمول ارائه می‌کند که Active Headset نام دارند این هدست‌ها که با سیم تخت و قابلیت آهن ربایی در بخش پشتی خود، مشکل پیچ‌خوردگی را تا حدودی کاهش می‌دهند از استاندارد ضد آب IP57 برخوردار بوده که آن را در مقابل نفوذ گرد و غبار و غوطه ور شدن در آب تا عمق 1 متر محافظت می‌کند.

لوازم جانبی One M9

6- Active Case

یکی از انتقادهای وارد به One M9، مقاوم نبودن آن در برابر آب و گرد و خاک برخلاف بسیاری دیگر از مدل‌های این کلاس است. HTC برای پاسخ به این سوال، کیس Active را طراحی کرده است که پس از قرار دادن گوشی درون آن، نه‌تنها در برابر پاشیده شدن آب با شدت و غوطه‌وری تا عمق 3 متری مقاوم می‌شود بلکه در سقوط از ارتفاع 2 متری نیز مشکلی متوجه گوشی نمی‌شود. این کاور به‌صورت پیش‌فرض از یک محافظ صفحه‌نمایش بهره می‌برد.

لوازم جانبی One M9

منبع

ارسال یک پاسخ