DJI حداقل 3 درون جدید در سال 2020 رونمایی خواهد کرد

0
1315
DJI حداقل 3 درون جدید در سال 2020 رونمایی خواهد کرد

شرکت DJI در حال حاضر به جرأت، محبوب‌ترین و پر مخاطب‌ترین شرکت سازنده Droneهای تجاری به حساب می‌آید که محصولات متعددی را از رده‌های سنگین و پیشرفته تا نمونه‌های سبک و معمولی ارائه می‌کند. این شرکت چندی پیش از پرنده سبکی به نام Mavic Mini رونمایی کرد و حالا خبرها حاکی از آن است که در سال 2020 باید حداقل منتظر 3 درون جدید از این شرکت باشیم. اولین درون جدید شرکت DJI‌ که شاید به همین زودی در ماه فوریه به صورت رسمی معرفی شود،  ظاهرا DJI Mavic 3 نام دارد که با وجود آن‌که نشانه‌ها،‌ از معرفی قریب‌الوقوع آن اطلاع می‌دهند اما هنوز خبری در این رابطه از سوی خود این کمپانی منتشر نشده است. رسانه‌های حرفه‌ای در رده Droneها مثل DroneDJ از ارسال نشدن دعوت‌نامه‌های مراسم احتمالی رونمایی از این پرنده خبر می‌دهد که شاید نشانه‌ای از به تعویق افتادن آن باشد. بخشی از علت رونمایی نشدن از این پرنده، امکانات بالاتر رقبای آن از جمله Skydio 2 و Autel EVO بر شمرده شده است که این آخرین به خصوص با حضور اولین دوربین 8K رده کانسیومری، شرایط سختی را برای DJI در جهت رقابت فراهم کرده است.

DJI حداقل 3 درون جدید در سال 2020 رونمایی خواهد کرد

دیگر دلیل در این زمینه شاید به قابلیت ADS-B این دوربین تعلق داشته باشد؛ شرکت DJI در ماه می سال گذشته میلادی از قابلیت جدیدی به نام AirSense Automatic Dependent Surveillance-Broadcast یا به‌طور خلاصه ADS-B خبر داد که از ابتدای ژانویه 2020 در هر درون جدید بالاتر از 250 گرمی این شرکت گنجانده می‌شود. این سیستم با امکان تشخیص هوشمتدانه هلیکوپترها و هواپیماها از برخورد با آن‌ها جلوگیری خواهد کرد. گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که ظاهرا Mavic 3 اولین هلی‌شات شرکت DJI با این قابلیت بوده و شاید تا نهایی شدن آن زمان بیشتری نیاز است.

پرنده‌های حرفه‌ای Matrice 300 و Matric 600 دو Drone دیگری هستند که خبرها و شایعات، از احتمال رونمایی آن‌ها در ماه‌های آینده خبر می‌دهند.

منبع

ارسال یک پاسخ