اسپیرال 2 گوشی جداشدنی گوگل در پورتوریکو

0
1461
معرفی گوشی ماژولار اسپیرال 2 توسط گوگل در پورتوریکو

ارائه گوشی ویژه‌ای از سوی گوگل با امکان جدا سازی قطعات اصلی که از سوی شرکت سازنده به عنوان Project ARA شناخته می‌شود یکی از جذاب‌ترین خبرها در نوع خود در دنیای گوشی‌های موبایل به حساب می‌آید. نسل اول این گوشی بلاخره در حال ورود به بازار است و کشور پورتوریکو به عنوان اولین کشور برای ارائه به بازار این مدل که Spiral 2 نامیده می‌شود انتخاب شده است.

در مورد علت انتخاب کشور پورتوریکو برای حضور در بازار Spiral 2 البته صحبتی به میان نیامده اما به احتمال فراوام گوگل قرار  است این مدل را با همکاری اپراتورهای محلی در یک محیط نسبتا کوچک به معرض ازمایش و تست ورود به بازار اولیه قرار دهد. زمان حضور در بازار این مدل نیمه دوم سال جاری انتخاب شده است. این گوشی دارای صفحه‌نمایش 720p، یک دوربین 5 مگاپیکسلی و دو پردازنده ظاهرا قابل انتخاب Marvell PXA1928 یا Tegra K1 دارد.

معرفی گوشی ماژولار اسپیرال 2 توسط گوگل در پورتوریکو

معرفی گوشی ماژولار اسپیرال 2 توسط گوگل در پورتوریکو

در بخش اتصالات تخت شبکه می‌توان به مودم 3G، وای‌فای و بلوتوث اشاره کرد و پورت میکرو USB و اسپیکر نیز در setup قطعات حضور دارند. برای این گوشی در حال حاضر 11 قطعه قابل تغییر در دسترس قرار دارد که به‌گفته گوگل قرار است تا پایان سال این قطعات به 30 عدد برسند.

نسل بعدی این گوشی به نام Spiral 3 قرار است از باتری بهتری برخوردار بوده و از اتصال LTE نیز در آن پشتیبانی شود.

 

منبع

 

ارسال یک پاسخ