Galaxy A9 Pro اولین گوشی سامسونگ با Snapdragon 710؟

0
2475
Galaxy A9 Pro اولین گوشی سامسونگ با Snapdragon 710؟

شرکت سامسونگ قرار است در 11 اکتبر (19 مهر 1397) از گوشی جدیدی در سری میانی این شرکت به نام Galaxy A9 Pro رونمائی کند که پیش از این حضور احتمالی چهار دوربین در آن خبرساز شده بود؛ نکات جالب توجه Galaxy A9 Pro ظاهرا به همین مورد خاتمه پیدا نمی‌کند و طبق خبرهای رسیده این گوشی اولین اسمارت‌فون سامسونگ با چیپ‌ست قدرتمند رده میانی یعنی Snapdragon 710 است. در صورت صحت داشتن خبرهائی از این دست Galaxy A9 Pro در جایگاه کاملا بالاتری از گوشی‌های برتر حال حاضر رده میانی سامسونگ یعنی گلکسی A8 و گلکسی A8 پلاس قرار می‌گیرد.

در مورد طراحی این گوشی هنوز تصویری به بیرون درز پیدا نکرده است اما طبق خبرهای منتشر شده، سامسونگ ظاهر قصد دارد تا از طرحی مشابه گلکسی A9 Star یعنی با صفحه‌نمایش کشیده با حاشیه‌های باریک در بالا و پائین و بدون notch استفاده کند و دوربین‌های بخش پشتی نیز به شیوه اپل، در کناره سمت چپ بالا و به صورت عمودی قرار می‌گیرند. در مورد سنسور اثر انگشت در حالی‌که خبرها از تأخیر سامسونگ در استفاده از سنسور اثر انگشت درون صفحه‌نمایش سخن می‌گوید در این مورد نیز می‌توان انتظار یک سنسور اثر انگشت در بخش پشتی گوشی را داشت.

تا 11 اکتبر و زمان رونمائی از گلکسی A9 پرو زمانی اندکی باقی ست و در این فاصله احتمالا خبرهای بیشتری در مورد این گوشی منتشر خواهد شد.

منبع

ارسال یک پاسخ