Galaxy S8 و Mi 6 نخستین گوشی‌ها با Snapdragon 835

0
2760
Galaxy S8 و شائومی mi 6 اولین ها با اسنپ دراگون 835

شرکت کوالکام چندی پیش از جدیدترین و پیشرفته‌ترین پروسسور موبایلی خود با نام Snapdragon 835 که با فناوری 10 ناومتری FinFET سامسونگ ساخته می‌شود پرده برداشت و با اینکه این چیپ‌ست هنوز در مرحله تست و اصطلاحا Sampling قرار دارد یک خبر تازه از جای‌گیری آن در دو پرچمدار آینده سامسونگ و شائومی یعنی Galaxy S8 و Mi 6 خبر می‌دهند.

این خبر امروز توسط مدیر عامل مجموعه تحقیقاتی IHS، کوین وانگ منتشر شد که در طی آن ادعا شده است که Galaxy S8 و شائومی Mi 6 که هر دو در بازه زمانی ماه مارچ سال 2017 و ظاهرا قبل از نمایش MWC 2017 معرفی می‌شوند، نخستین گوشی‌های هوشمند مجهز به این چیپ‌ست خواهند بود.

Galaxy S8 همانند دیگر تولیدات سری S سامسونگ در سال‌های گذشته بار دیگر در دو نسخه مختلف یکی با چیپ Exynos برای بازارهای بین‌المللی و دیگری با چیپ‌ست Snapdragon 835 برای بازار آمریکا معرفی می‌شود. مطرح شدن نام سامسونگ به عنوان اولین شرکتی که محصولی را با اسنپ‌دراگون 835 تولید می‌کند به دلیل همکاری این شرکت با کوالکام چندان جای تعجبی ندارد اما در این میان، پیشی گرفتن شائومی از دیگر بزرگان دنیای اسمارت‌فون و ثبت افتخار تولید محصولی در این رده جالب به نظر می‌رسد.

منبع

ارسال یک پاسخ