پنج مرحله برای افزایش پیج رنک گوگل (افزایش رتبه در گوگل) برای وب سایت

76
1501
اساس پیج رنک گوگل بر روی بک لینک ها است . بک لینک ها لینک هایی هستند که از وب سایت های دیگر به وب سایت شما اشاره می کنند. هر چقدر تعداد بک لینک های شما بیشتر باشد پیج رنک شما نیز بیشتر خواهد بود.
اما راههای افزایش پیج رنک گوگل چیست؟ برای اینکه در این باره بیشتر بدانید در ادامه با ما باشید.

1- برای افزایش رتبه وب سایت خود به فروم ها بپیوندید

فروم ها بهترین انتخاب برای گرفتن لینک به وب سایت شما هستند. در فروم ها معمولا می توانید در امضای خود لینکی به وب سایت خود بدهید و این باعث می شود که تعداد لینک های شما و در نهایت پیج رنک شما افزایش یابد.
نکته مهم دیگری که بایستی در نظر گرفته شود این است که بایستی فرومی که در آن فعالیت دارید مرتبط با کسب و کار شما باشد که هم بتوانید پیج رنک سایت خود را ارتقاء دهید و هم ترافیک مفید را به سایت خود هدایت کنید.
البته اگر فروم مرتبط با کار شما نباشد باز هم مزایایی برای شما در نظر گرفته خواهد شد.
هرچقدر بتوانید بیشتر در فروم ها فعالیت داشته باشید به همان اندازه زبانزد خواهید شد و از این طریق است که حتی می توانید به عنوان پیشرو در زمینه کاری خود شناخته شوید.

2- وب سایت خود را به دایرکتوری های موتور های جستجو برای لیست شدن ارسال کنید

دایرکتوری ها منبع با پتانسیلی برای گرفتن بک لینک ها هستند و از این طریق می توانید رتبه های بهتری را در موتورهای جستجوی گوگل و بینگ کسب کنید.
توجه داشته باشید هر چقدر تعداد لینک ها به سایت شما بیشتر باشد ، پیج رنک بهتری را خواهید داشت و در نهایت نتایج بهتری را در موتورهای جستجو به خود تخصیص خواهید داد.

3- برای افزایش رتبه گوگل در وب سایت خود از قسمتی به نام خبر نامه استفاده کنید

با استفاده از خبرنامه می توانید هر از گاهی مطالبی برای کاربران خود ارسال کنید و آنها را دوباره به سایت خود ارجاع دهید و از این طریق برند خود را جاودانه تر خواهید کرد.

4- برای بهبود پیج رنک گوگل وب سایت خود مقالاتی را در زمینه کاری خود منتشر کنید

مقالات، یک منبع مناسب برای تولید ترافیک مرتبط به وب سایت شما هستند. شما می توانید لینک خود را در مقالات وارد کنید و این عمل ترافیک مناسبی را برای وب سایت شما ایجاد خواهد کرد.

5- از وب سایت های مرتبط بک لینک بگیرید

یکی از روش های سخت و دشوار گرفتن لینک از وب سایت های مرتبط است ، پیدا کردن این وب سایت های خیلی ساده اما گرفتن بک لینک از آنها دشوار است.
بایستی با ارسال مقالات و ارتباط با این وب سایت ها بتوانید شرایط همکاری را ایجاد کنید.

نوشته شده توسط تیم طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت وب آرت

 

کانال تلگرام عصرنوشتن

76 دیدگاه

 1. سلام
  یه سوال داشتم؟
  این لینک وبسایت که الان من تو نظرات نوشتم هم جرء
  بک لینک حساب می شن اگه میشه جواب را به
  ایمیلم بفرستید از مطلبتون هم ممنون. ر:

 2. واقعا از زحمات شما متشکر مطلب بسیـــــــــــــار آموزنده و پر کاربردی رو گذاشتید خیلی بهم کمک کرد.
  ممنون!

 3. یکی دیگه از راه های افزایش پیج رنک نظر دادن در سایت هاست ، چون تو نظر دهی میتونین لینک سایت خودتون رو ثبت کنین . در نتیجه بک لینک برای شما ثبت میشه اینم به نکات خوبتون اضافه کنین

 4. با سلام.
  خيلي خوب نوشته بودي.
  ولي نظر بنده اين هست كه در ميان ابزار هاي گوگل از جمله پيج رنك ، گوگل پلاس ، و… آيا مي توان يك مدل كاملي براي تاثير گذاري بر روي ترافيك سايت به دست آورد؟
  با تشكر
  http://www.20ranking.com

 5. با سلام به دوستان
  البته اهمیت Page Rank برای تشخیص میزان وزن صفحات اینترنتی با شیوه جدیدی که گوگل برای شناسائی سایت های تولید کننده محتوا و سایت های کپی کننده این محتوا بکار گرفته است تا حدود زیادی کم رنگ شده است اما دوستان علاقمند به این مبحث می توانند بحث کاملی در این رابطه را در سه مقاله نوشته شده در این رابطه با عنوان 23 کلید طلائی در Page Rank که پیش از این در عصر نوشتن منتشر شده است مشاهده کنند.
  با تشکر

 6. مورد اول و دوم دیگر این روزها فایده ای ندارد چون فروم ها و دایرکتوری ها و حتی کامنت هایی که در وبلاگها می گذارید با برچسب rell=nofollow از دسترس روبوتهای جستجو دور نگاه داشته می شوند. بهترین مورد همان گزینه آخر هست که همانطور که گفتید بسیار مشکل می باشد.

ارسال یک پاسخ