گوشی One ME9 نسخه ارزان +HTC One M9

0
1939
اطلاعات در مورد htc one me9

چندی پیش سخن از ارائه نسخه جدیدی از گوشی One M9 اچ‌تی‌سی به میان آمد این گوشی که در آن زمان M9s نامیده می‌شد حالا ظاهرا به واقعیت بیش از هر زمان دیگری نزدیک است و نام آن نیز به ME9 تغییر کرده است. ME9 از لحاظ مشخصات و قابلیت‌های سخت‌افزاری نسخه ساده‌تری در مقایسه با گوشی +M9 است که چندی پیش امکانات تازه‌ای را به خانواده M9 اضافه کرد.

اطلاعات تازه در این رابطه از فرم واردات کالا در هند به دست آمده که ورود قطعات مرتبط با این گوشی در تاریخ 8 می را نشان می‌دهد. اولین تغییر حاصل شده در گوشی One ME9 برای کاهش قیمت آن در مقایسه با دیگر اعضای M9 باید به حذف فلز و جایگزین شدن کاور پلاستیک پلی‌کربنات در بخش پشتی گوشی اشاره کرد. حذف لنز دوم دوربین در بخش پشتی یکی دیگر از تغییرات این گوشی است اما دوربین 20 مگاپیگسلی اصلی هنوز در جای خود قرار دارد. بدون در نظر گرفتن این موارد، سایر گزینه‌های سخت‌افزاری گوشی همچون صفحه‌نمایش 5.2 اینچی QHD، چیپ‌ست Mediatek MT6795 و 3 گیگابایت RAM در ME9 تغییری نداشته است.

اطلاعات در مورد htc one me9

در مورد قیمت و زمان ورود گوشی One ME9 به بازار هند هنوز اطلاعاتی در دست نیست و همچنین هنوز نمی‌توان با اطمینان از حضور این گوشی در بازار دیگری غیر از هند سخن گفت.

منبع

ارسال یک پاسخ