بهبود در گزارش مالی اچ تی سی ؛ ادامه وضعیت قرمز

0
2272
گزارش مالی سه ماهه چهارم سال 2015 شرکت htc

شرکت اچ تی سی در یکی دو سال گذشته با اوضاع مالی آشفته‌ای روبرو بوده و ضرر و زیان‌های متعددی از این لحاظ به مجموعه این شرکت و سهام‌داران آن وارد شده است. اوضاع مالی این شرکت اما جدیدا در مسیر بهبود قرار گرفته و گزارش مالی منتشر شده برای سه ماهه چهارم سال 2015 نیز با وجود اختلاف مشهود نسبت به روزهای اوج این برند تا حدودی این مسئله را تایید می‌‌کند.

گزارش سه ماهه چهارم سال 2015 در شرکت HTC مربوط به فصل منتهی به 31 دسامبر 2015 است که البته همین زمان در گزارش مالی  شرکت‌‌های آمریکایی به سه ماهه اول 2016 تعبیر می‌شود. ضرر خالص HTC در این فاصبه زمانی به 3.4 میلیارد دلار تایوانی یا نزدیک به 101 میلیون دلار آمریکا بالغ می‌شود که این رقم در سه ماه پیش از آن 139 میلیون دلار و در سه ماه قبل‌تر 252 میلیون دلار بوده است و بدین‌ترتیب به روشنی می‌توان از شکل‌گیری یکی روند مثبت در گزارش‌های مالی شرکت اچ تی سی در طی چند فصل اخیر سخن گفت.

گزارش مالی سه ماهه چهارم سال 2015 شرکت htc

درآمد شرکت در این بازه زمانی به نزدیک به 766 میلیون دلار آمریکا رسیده که روند سقوط آزاد درآمدهای این شرکت در طی یکی دو سال گذشته را با تغییر روبرو ساخته است. بخش بزرگی از بهبود شرایط مالی اچ تی سی به فروش مناسب مدل One A9 در بازارهای مختلف و پذیرش مدل‌های گوناگون Desire در فصل تعطیلات بستگی دارد.

منبع

ارسال یک پاسخ