تقویم را علامت بزنید: Huawei P9 در 18 فروردین می‌آید

0
1980
معرفی هواوی p9 در ششم آوریل 2016

پیش از این خبرهای مختلفی در مورد پرچمدار بعدی سری P شرکت هواوی منتشر شده و حتی تصاویری منصوب به این گوشی نیز در دسترس قرار گرفته است. تنها نقطه ایهام این گوشی اما زمان حضور آن در بازار بود که اینک این مورد نیز ظاهرا تا حدودی زیادی مشخص شده و ششمین روز آوریل 2016 برابر با 18 فروردین 1395 این زمان موعود فرا می‌رسد.

اطلاعات به دست آمده در این مورد به نقل از یک دعوت‌نامه از سوی هواوی برای رسانه‌ها است که در طی آن به عبارت “Save the date” و پس از آن به “Change the way you see the world” اشاره شده است که به خصوص در دومی می‌توان رنگ و بوی Huawei P9 با اطلاعاتی که پیش از این در مورد حضور دو دوربین در بخش پشتی این گوشی منتشر شده بود را مشاهده کرد. بدین‌ترتیب تاریخ 6 آوریل اشاره شده در این دعوت‌نامه به خوبی می‌توان زمان رونمایی رسمی از هواوی P9 تلقی شود.

معرفی هواوی p9 در ششم آوریل 2016

هواوی P9 طبق اطلاعاتی که هم‌اینک در دسترس داریم و البته هیچ یک هنوز به صورت رسمی تایید یا رد نشده‌اند در چهار ورژن مختلف در دسترس قرار می‌گیرد که در این میان می‌‌توان به مدل اصلی P9 با صفحه‌نمایش 5.2 اینچی و چیپ‌ست Kirin 950، مدل بزرگ P9max با پنل 6.2 اینچی +QHD و مدل ظاهرا ضعیف‌تر P9lite اشاره کرد.

منبع

ارسال یک پاسخ