این iphone 7 است؟ لنز دوربین بزرگ‌تر+جک هدست

0
1784

طبیعتا تا پایان شهریور ماه و زمان معرفی رسمی نسل بعدی اسمارت‌فون‌ها اپل، هر روزه تصاویر و شایعات متعدد منتسب به iphone 7 منتشر می‌شوند. خبر امروز به تصویری تعلق دارد که از یک منبع چینی در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده است این تصویر البته در نگاه اول شباهت کاملی با آنچه پیش از این از آیفون 7 دیده‌ایم دارد اما با دقت بیشتر برخی اطلاعات دیگر نیز پدیدار می‌شود.

نخستین نکته مشهود در این تصویر که در پایین مشاهده می‌شود بزرگ‌تر بودن مشخص لنز دوربین در آن است و برجستگی بیشتر این لنز نیز خبر از حضور احتمالی یک دوربین قوی‌تر در این مدل می‌دهد منبع این تصویر البته این فرض را حتمی دانسته و به ارتقا گوشی به یک دوربین قوی‌تر اشاره کرده است. دیگر نکته جالب در این میان به حذف خطوط آنتن از بخش پشتی اشاره دارد که البته تمامی منابع پیشین نیز به این نکته اشاره کرده بودند. نبود این خطوط در پشت iphone 7 دست طراحان این مدل را در ساخت مدلی یک‌دست و بدون اجزای اضافی در پشت گوشی باز گذاشته است.

تصویر جدید منتسب به آیفون 7

در نهایت منبع ارائه‌کننده این عکس مصرانه بر حضور جک 3.5 میلیمتری هدست یعنی پورت معمول ارتباطات صوتی در آیفون 7 تاکید دارد؛ پیش از این برخی منابع معتبر از حذف این پورت برای کوچک‌سازی هرچه بیشتر ضخامت دستگاه خبر داده بودند. در این منابع حتی تبدیل‌هایی برای انتقال صدا از طریق پورت سیمی Lightning نیز به نمایش گذاشته شده بود.

منبع

ارسال یک پاسخ