شبکه نسل چهارم ایرانسل در کیش و قشم

0
1132
پوشش lte در کیش و قشم

شبکه نسل چهارم ایرانسل طی دو روز گذشته در جزیره‌های کیش و قشم طی مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد ایرانسل و جمعی از اصحاب رسانه به صورت رسمی راه‌اندازی شد تا کیش و قشم علاوه بر نسل سوم تلفن همراه، تحت پوشش فناوری LTE نیز قرار بگیرد. با راه اندازی این شبکه، مسافران نوروز 94 می‌توانند با آخرین فناوری ارتباطی، آنلاین بمانند.

راه‌اندازی این دو شبکه در این دو جزیره به ترتیب در سالن خوارزمی مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش و هتل پارک قشم به صورت رسمی راه‌اندازی شد به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پیش از این، شبکه نسل سوم ایرانسل در شهرهای بندرعباس، جزیره کیش، جزیره قشم، بندر کنگ، گچین و درگهان و نسل چهارم ایرانسل در بندرعباس در استان هرمزگان راه‌اندازی شده و به بهره‌برداری رسیده بود و با راه اندازی شبکه 4G در کیش و قشم تعداد شهرهای تحت پوشش LTE در ایران به 17 شهر رسید.

پوشش lte در کیش و قشم

خدمات ایرانسل در استان هرمزگان

مدیرکل پروژه ایرانسل درباره‌ی وضعیت خدمات ایرانسل در استان هرمزگان گفت: درحال حاضر ایرانسل گسترده‌ترین پوشش شبکه را در خلیج فارس و جزایر ایرانی دارد، و درحال حاضر شهرهای بندرعباس، جزیره‌ی کیش، جزیره‌ی قشم، بندر کنگ، گچین و درگهان تحت پوشش 3G ایرانسل و بندرعباس، کیش، و قشم تحت پوشش ایرانسل قرار دارند.

پوشش lte در کیش و قشم

احمدرضا منصوری تصریح کرد: ۳۳ شهر، ۳۳۹ روستا، ۹۰۰ کیلومتر از جاده‌ها و راه‌های اصلی و فرعی و 7 جزیره‌ی مسکونی از استان هرمزگان تحت پوشش خدمات ایرانسل است. منصوری پوشش جمعیتی شبکه‌ی ایرانسل در هرمزگان را ۹۹ درصد اعلام کرد و گفت ایرانسل ۳۱۷ آنتن BTS  در این استان دارد و میزان بهره‌گیری از طرح جزیره هوشمند ایرانسل در این استان ۳۶ درصد است. وی ادامه داد: درحال حاضر مراکز اختصاصی خدمات ایرانسل هرمزگان در بندرعباس، جزایر کیش، قشم و هرمز دایر بوده و به زودی در شهرهای میناب، حاجی‌آباد و بندر لنگه نیز راه‌اندازی خواهد شد.

ارسال یک پاسخ