تصاویر واقعی خانواده Galaxy S6 و هدست آن را ببینید

0
1719
تصاویر galaxy s6 و هدست آن

تنها دو روز دیگر تا معرفی اسمارت‌فون‌های جدید خانواده Galaxy S6 سامسونگ باقی مانده است. در این مدت کوتاه اخبار و شایعات تایید نشده در مورد این دو گوشی به قدری زیاد شده است که اینک می‌توان با اطمینان در مورد تمامی مشخصات این دو گوشی سخن گفت. این بار برای شما نه‌تنها تصویر واقعی این دو گوشی بلکه تصویر و مشخصات هدست دستگاه را آماده کرده‌ایم.

نخستین خبر جالب این نوبت به نمایش دو گوشی Galaxy S6 و S6 Edge در کنار هم تعلق دارد که نه‌تنها متفاوت بودن این دو مدل را اثبات می‌کند بلکه برای اولین بار در بین تمامی اخبار و اطلاعات leak شده این بار می‌توان به روشنی از خمیده بودن صفحه‌نمایش در هر دو طرف گوشی Edge سخن گفت. تصاویر جدید در مورد این دو گوشی، بخش پشتی آن‌ها را نیز به تصویر می‌کشد و با توجه به ساختار ارائه شده احتمال‌ها در مورد دسترسی نداشتن به باتری و نبود کارت حافظه کاملا قوت می‌گیرد.

تصاویر واقعی خانواده Galaxy S6 و هدست آن را ببینید

تصاویر واقعی خانواده Galaxy S6 و هدست آن را ببینید

در بخش دیگری از اطلاعات جدید هدستی که از آن به‌عنوان هدست پیش‌فرض هر دو مدل خانواده Galaxy S6 یاد می‌شود، به نمایش در آمده است.

تصاویر واقعی خانواده Galaxy S6 و هدست آن را ببینید

این هدست تغییرات مشخصی را نسبت به گذشته تجربه کرده است که مهم‌ترین آنها فاصله گرفتن از طراحی همیشگی in-ear یا در گوش است و به‌جای فرو رفتن هدست‌ها در گوش، از ساختاری ارگونومیک مشابه ترکیبی که از آی‌فون 5 تا به امروز در محصولات اپل به کار گرفته می‌شود بهره گرفته شده است. سیم تخت ضد پیچیده شده و دکمه‌های سه‌گانه کنترلی روی سیم از دیگر نکات قابل اشاره در مورد این هدست به حساب می‌آیند.

samsung-galaxy-s6 samsung-galaxy-s6 samsung-galaxy-s6 samsung-galaxy-s6

مراسم Unpacked event سامسونگ برای معرفی این دو گوشی همین یکشنبه در ساعت 9 شب به وقت تهران آغاز می‌شود. با ما در پوشش زنده این مراسم همراه شوید.

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ