ال جی جی 4 (LG G4) هم با سنسور اثر انگشت ارائه می‌شود

0
2899
LG G4 با سنسور اثر انگشت

پس از یکی دو سال مقاومت در برابر ایده جای‌گذاری سنسور اثر انگشت، بالاخره ظاهرا ال‌جی نیز در مقابل رقبا تسلیم شده و این شرکت نیز در پرچمدار بعدی خود ال جی جی 4 (LG G4) از این فناوری استفاده می‌کند. اپل نخستین شرکتی بود که این فناوری را در آی‌فون 5S به کار گرفت و سامسونگ نیز در ادامه به آن پیوست. هرچند شیوه سامسونگ در ابتدا متفاوت بود.

شیوه کارکرد سنسور سامسونگ متفاوت از رقیب خود بود و با کشیدن دست روی دکمه پاور عملیات شناسایی را انجام می‌داد سامسونگ اما بالاخره این شیوه نچندان دقیق و حساس را به مدل تاچ اپل تغییر داد و حالا باید دید ال‌جی کدامین روش را برای پرچمدار بعدی خود یعنی ال جی جی 4 (LG G4) بر می‌گزیند. هرچند به‌علت دایره شکل بودن دکمه پاور بخش پشتی گوشی، به احتمال فراوان گزینه تاچ یعنی شیوه‌ای مشابه اپل و گلکسی S6 در این گوشی نیز استفاده می‌شود.

ال جی جی 4 (LG G4) با سنسور اثر انگشت

منبعی درون شرکت ال‌جی از تغییر فرم دکمه پاور دستگاه در ال جی جی 4 (LG G4) در آخرین مراحل طراحی دستگاه خبر داده است و بدین‌ترتیب در صورت صحت این خبر این گوشی نیز که در بهار سال جاری به نمایش گذاشته می‌شود همانند آی‌فون و Galaxy S6 از حسگر اثر انگشت بهره می‌برد.

منبع

ارسال یک پاسخ