LG G5 آمد. گزارش هندز-آن G5‌ در دفتر ال‌جی ایران

4
5264
هندز آن lg g5 در ایران

شرکت ال‌جی چندی پیش در نمایشگاه MWC 2016 از پرچمدار جدید خود با نام LG G5 پرده‌برداری کرد. این گوشی که با سیستم ماژولار، حضور دو دوربین با میدان دید متفاوت، مجهز شدن به USB Type-C و فناوری شارژ سریع Quick Charge 3.0 تا حدود زیادی روی کاغذ به حریف خود، Samsung Galaxy S7 برتری دارد امروز در دفتر LG‌ در تهران برای Hand-on در اختیار خبرنگاران قرار گرفت.

طراحی دوربین‌ها در بخش پشتی اولین جذابی قابل اشاره در طراحی این مدل هستند که با وجود آنکه در عکس‌های آن چندان زیبا به نظر نمی‌رسد اما در عمل باید از طراحی مناسب آن سخن گفت.

ipad-mini-4 ipad-mini-4 ipad-mini-4

در کل از طراحی گوشی می‌توان رضایت داشت.

ipad-mini-4 ipad-mini-4

در کناره‌های گوشی تغییرات مشخصی را نسبت به گذشته می‌توان مشاهده کرد

LG-G5 LG-G5
LG-G5 LG-G5

همچنان مهم‌ترین جذابیت دستگاه ساختار ماژولار آن است. در این نوبت تنها ماژول صدای دستگاه موسوم به Hi-Fi (آن هم در نسخه نمایشی) در دسترس قرار داشت و هنوز نمی‌توان از حضور قطعی آنها در بازار ایران سخن گفت.

LG-G5 LG-G5
LG-G5 LG-G5

در بخش لوازم جانبی این بار نیز LG پرچمدار خود را تنها نگذاشته و علاوه بر هدست تغییر شکل یافته کاورهای متفاوتی برای گوشی در نظر گرفته شده است. دوربین 360 درحه دیگر نکته ارائه شده در این هندز-آن بود که مسئولان ال‌جی در مورد حضور آن در بازار ایران اظهارنظر صریحی صورت ندادند.

LG-G5 LG-G5
LG-G5 LG-G5

با قرار گرفتن گوشی درون کاور علاوه بر جلوه زیبای دستگاه، افکت‌های تازه‌ای نیز روی آن نمایان می‌شود که از آن جمله می‌توان به امکان پاسخ دادن به تماس بدون باز کردن کاور و قرمز (یا سبز) شدن رنگ زیر کار هنگام دریافت (یا رد) تماس اشاره کرد.

LG-G5 LG-G5
LG-G5 LG-G5

نگاهی به قابلیت صفحه‌نمایش همیشه روشن و تست AnTuTu v.6.0.4 از دیگر مواردی بود که فرصت انجام آنها را با این گوشی داشتیم.

LG-G5 LG-G5

دوربین‌های حاضر در G5 از دو میدان دید مختلف بهره می‌گیرند که یکی باز و دیگر بسته است تصاویر زیر به خوبی تفاوت این دو دوربین را نشان می‌دهد ضمن اینکه دوربین دید باز همه در خود صفحه‌نمایش دستگاه و هم پس از انتقال به مونیتور خارجی از درجه اشباع رنگ بیشتری برخوردار است

LG-G5 LG-G5
LG-G5 LG-G5

برای دیدن سایر تصاویر همراه با اسکرین شات منوهای LG G5 می‌توانید از آلبوم زیر استفاده کنید.

 

 

توجه: این مقاله به صورت اختصاصی برای ‏Writeage.com‏ نوشته شده درج تمام یا قسمتی از ‏این ‏مطلب، ‏تنها با ذکر نام سایت و آدرس دقیق این صفحه مجاز است.

4 دیدگاه

ارسال یک پاسخ