گنگ استایل رقیب ایرانی Clash of Clans

0
2357
ارائه نسخه بتای بازی گنگ استایل

گنگ استایل محصول استودیو تولید بازی لیپینیک است که از 2 سال پیش این پروژه را به عنوان اولین تجربه در دنیای بازی سازی آغاز نموده است. نسخه پیش آزمایشی ( آلفا ) بازی گنگ استایل نزدیک به 5 ماه پیش در اختیار جمعی از بازیکنان حرفه ای قرار گرفت حالا پس از 5 ماه تست و بررسی ، نسخه آزمایشی ( بتا ) این بازی استراتژیک ایرانی در اختیار همه عموم قرار گرفته است.

کلش آف کلنز را باید یکی از نمونه های موفق بازی های رایگان موبایل دانست که در این سالها افراد بسیاری را درگیر خود نموده است. حتی در میان بازیکنان ایرانی از رده های سنی مختلف ، افراد بسیاری را می بینیم که از طرفداران آن هستند. کلن های ( اتحاد ) ایرانی بسیار در این بازی فعال هستند و در رتبه بندی های بالای آن بعضا بازیکنان ایرانی نیز به چشم می خورند. اما این استقبال کاربران ایرانی باعث نشده تا شرکت سازنده زبان فارسی را نیز به زبان های تحت پوشش خود اضافه کند. در این سالها شرکت های بزرگ بازی سازی از کشور های مختلف نیز بر اساس همین سبک، بازی های متنوعی را ارائه نموده اند که بعضا با موفقیت هایی همراه بوده اند. در این میان جای خالی بازی ساز های ایرانی کاملا محسوس بود که یک بازی ایرانی را با زبان فارسی بتوانیم در اختیار داشته باشیم. علاوه بر آن حضور المان های محلی نیز می تواند در جذابیت بیشتر بازی نقش داشته باشد. البته ساخت بازی گنگ استایل هم با این هدف کلید خورده است تا علاوه بر کسب موفقیت در میان بازیکنان ایرانی ، بتواند از جذابیت های لازم در میان مخاطبین دیگر کشورها نیز برخوردار باشد. به همین دلیل فضای بازی اختصاص به یک کشور ندارد ، اما پشتیببانی از زبان فارسی و برخی المان های ایرانی در آن به چشم می خورد.

ارائه نسخه بتای بازی گنگ استایل

گنگ استایل محصول استودیو تولید بازی لیپینیک است که از 2 سال پیش این پروژه را به عنوان اولین تجربه در دنیای بازی سازی آغاز نموده است. نسخه پیش آزمایشی ( آلفا ) بازی گنگ استایل نزدیک به 5 ماه پیش در اختیار جمعی از بازیکنان حرفه ای قرار گرفت تا در این مدت ، فضای بازی بیشتر مورد امتحان صاحب نظران و گیمر های حرفه ای قرار گیرد. طیف وسیع دستگاه های تلفن همراه و تبلت های اندرویدی نیز از مهمترین دلایل این اقدام بوده است و حالا پس از 5 ماه تست و بررسی ، نسخه آزمایشی ( بتا ) این بازی استراتژیک ایرانی در اختیار همه عموم قرار گرفته است. در این مدت بهبود زیادی در روند این بازی صورت گرفته است و به نظر می رسد در ادامه نیز باید شاهد هرچه بهتر شدن این بازی باشیم.
اگر تا بحال با بازی های استراتژیک آنلاین روبرو نشده اید، باید بدانید که این بازی ها از جذابیت خاصی برخوردار هستند. چرا که علاوه بر سرگرمی، شما باید از فکر خودتون برای پیشرفت در بازی استفاده کنید. در حالیکه دوستانتون رو هم در بازی در کنار خودتون خواهید داشت و با یک بازی گروهی روبرو خواهید بود که جذابیت های بسیاری را به همراه دارد.

ارائه نسخه بتای بازی گنگ استایل

داستان گنگ استایل:
گنگ استایل ( GangStyle ) داستان گروهی از افراد است که در پی تخریب و غارت شهر توسط افراد شرور ، در تلاش هستند تا با تشکیل گروه ، قبیله یا اتحاد ( کلن ) شهر خود را دوباره ساخته و با استراتژی مناسب با آنها مقابله کنند. شما مسئول اداره شهر خواهید بود و با استخدام افراد مختلف و راه اندازی کسب و کار های گوناگون ، منابع مالی خود را افزایش داده و به کمک آن توان دفاعی شهر را آنقدر مستحکم خواهید کرد که دیگر هیچکسی نتواند به سادگی به شما حمله نماید و سپس به کمک دیگر شهر ها رفته و آنها را آزاد می کنید تا دوباره مردم به شهر بازگردند.

gangstyle گنگ استایل

برای ایستادن در مقابل ادم های شرور باید از تمام هوش خودتون حسابی استفاده کنید تا با استراتژی مناسب امنیت رو در شهر برقرار بکنید. میشه اطراف شهر ، برج های نگهبانی گذاشت و روی چند تا ماشین تیربار نصب کنید تا هر کسی جرات حمله کردن به شما رو پیدا نکنه. نگران هزینه هاش هم نباشید ، میشه از وانت پراید استفاده کرد و تیربارها رو روی وانت پراید سوار کنید تا با هزینه کمتر بشه جلوشون رو گرفت.

ارائه نسخه بتای بازی گنگ استایل

برای مراقبت از شهر لازمه که اسلحه های مختلف بسازید، از کلت کمری و شات گان و بازوکا ( آرپیچی سابق ) گرفته تا نارنجک انداز. باید انبار اسلحه تون رو بررسی کنید و اسلحه مناسب رو در اختیار نفراتتون قرار بدید. یادتون باشه که نیروهای شما باید آموزش های لازم رو دیده باشند، به دقت و قدرتشون دقت کنید.
اگر در حین حمله کسی از نفرات شما تیر خورد، بعد از اینکه جنگ تموم شد، می تونید اون رو به اولین بیمارستان شهر منتقل کنید. دکتر ها و پرستارها در بیمارستان به وضعیت اون رسیدگی می کنن تا دوباره بتونه توی بجنگه.

ارائه نسخه بتای بازی گنگ استایل

بازی گنگ استایل به صورت استراتژیک اجتماعی و تحت دستگاه های هوشمند همراه و بر روی سیستم عامل اندروید و ios قابل استفاده خواهد بود.
همچنین علاقمندان جهت ارتباط با بخش توسعه و گزارش اشکالات می توانند از ایمیل support [at] lipinic [dot] com استفاده نمایند.

دانلود رایگان بازی گنگ استایل:
نسخه اندروید: کافه بازار
نسخه iOS : اپ استور
آدرس وب سایت : Lipinic.com
کانال تلگرام : telegram.me/GangStyle

ارسال یک پاسخ