سونی XPERIA X به ایران می‌آید. X Performance‌ نمی‌آید!

0
1892

شرکت سونی روز گذشته در مراسمی در محل هتل اسکان تهران اسمارت‌فون Sony XPERIA X را برای خبرنگاران و اصحاب رسانه معرفی کرد. در این مراسم مدل XA نیز بدون حضور فیزیکی این مدل نیز معرفی شده و به صورت رسمی نیز به تابستان سال آینده به عنوان زمان حضور این دو مدل در بازار ایران اشاره شد. در این مراسم اعلام شد که X Performance‌ به بازار ایران ارائه نمی‌شود.

در ابتدای این مراسم هیروکازو ایشیزوکا معاونت کل توسعهٔ فروش جهانی شرکت سونی موبایل ضمن خوش‌آمد گویی به حضار به معرفی نوآوری‌های سونی در نمایشگاه MWC 2016 پرداخت. از نگاه ایشیزوکا، سونی موبایل در پی تمرکز روی چیزهایی که واقعا اهمیت دارند بوده و هوشمندی در ارتباطات را یکی از موارد مهم در مجموعه سونی موبایل عنوان کرد. وی افزود:

“تلفن‌های هوشمند راه خود را به هر کاری که می‌کنیم و هر دقیقه‌ای از زندگی‌مان باز کرده‌اند. این کار ۸۵ بار در روز توسط هر مصرف‌کنندهٔ عادی انجام می‌شود. برای افرادی که در کسب‌وکار از تلفنهایشان استفاده می‌کنند این تعداد بسیار بیشتر هم هست. من خودم هر لحظه ایمیل‌هایم رو روی تلفن هوشمند Xperia خودم چک می‌کنم. از این رو تلفن هوشمند به بخشی ضروری در زندگی ما بدل شده است…. و در ارتباطاتمان هم.
ما بر این باوریم که این ارتباطات باید درست مانند گفتگوی امروز ما عادی وروان انجام شود. ما تلفن‌های هوشمندمان را بسیار زیبا طراحی کرده‌ایم ولی زیبایی واقعی آن‌ها هوشمندی درونشان است. گفته می‌شود چیزی که ما را از سایر موجودات زنده متمایز کرده است، هوشمندی ماست و نمود اصلی آن ارتباطات ماست و این همان‌جاییست که با چالش مواجه می‌شویم. چرا که به‌عنوان انسان شروع به برقراری ارتباطی فراتر از طیف صدایمان کرده‌ایم. نه فقط چگونگی فرستادن قطعه‌های کوچک اطلاعاتِ قابل درک بلکه مفاهیمی با پیچیدگی فزاینده برای اطمینان از اینکه احساساتمان، مشکلاتمان و دیدگاه‌هایمان با شیوه‌ای کارا و …. درست حدس زدید، با شیوه‌ای هوشمندانه‌، به اشتراک گذاشته شوند.
ارتباطات، ارتباطات هوشمندانه، سفریست که مقصد آن در خودش است. بنابراین نیاز به نوآوری پایان ناپذیر دارد و به همین دلیل است که ما در Sony Mobile می‌کوشیم تا روز‌به‌روز نوآوری‌های جدید داشته باشیم… و هیچ‌گاه به عقب نگاه نمی‌کنیم”

معرفی سونی اکسپریا x در ایران

این مدیر سونی موبایل در خلال سخنان خود به نوآوری‌های این شرکت در ساخت دیوایس‌های هوشند جانبی جدیدی همچون Xperia Ear، Xperia EYE، Xperia Projector و Xperia Agent نیز اشاره کرد.

پس از سخنان ایشیزوکا گوشی‌های XPERIA X و XPERIA XA همراه با مشخصات آنها معرفی شد.

ایجاد تغییر در طراحی ظاهری دستگاه و رنگ‌آمیزی یک دست پخش پشتی و جلویی دستگاه از حمله موارد مهم قابل ذکر در مورد XPERIA X به حساب می‌آیند. در ادامه برخی از تصاویر این گوشی را می‌توانید مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ