ایمیل با طعمی متفاوت

7
3595
اکثریت کاربران ایرانی اینترنت از جمله من و به احتمال زیاد شما از سرویس های ایمیل رایگان استفاده می کنیم . چیزی که همیشه جنبه ی تلخ قضیه بوده ، این است که مجبوریم یک پسوند خاص را برای ایمیل مان تحمل کنیم، مهم نیست gmail.com باشد یا live.com یا yahoo و ymail ، مهم این است که ماحق انتخاب چندانی نداریم و بین تعدادی پسوند خاص که تعدادشان از انگشتان دست فراتر نمی رود گیر افتاده ایم.
اما تعجب نمی کنید اگر به شما بگویم که ما مجبور نیستیم بین همین تعداد اندک محدود باشیم؟
تعجب نمی کنید اگر بگویم می توانیم 100 ها انتخاب داشته باشیم؟

بله ، سرویسی که در این مطلب معرفی می کنم یک سرویس رایگان ایمیل است که در میان کاربران ایرانی چندان شناخته شده نیست. این سرویس که mail.com نام دارد ، در دو حالت رایگان و غیر رایگان در دسترس است.
البته به شکل رایگان هم خدمات قابل قبول و خوبی دارد. متمایزترین ویژگی mail.com این است که تعداد بسیاری پسوند قابل ثبت دارد و شما می توانید از میان صدها پسوند مختلف انتخاب کنید.email-02.jpg

از جمله پسوندهای قابل ثبت در mail.com می توان به mail.com ، email.com ، post.com و پسوندهای موقعیت جغرافیایی مثل asia.com و usa.com یا پسوندهای مرتبط با شغل و حرفه مثل engineer.com و doctor.com اشاره کرد. مطمن باشید تعداد و تنوع این پسوندها آنقدر زیاد است که شما را حسابی ذوق زده بکند.
لازم به ذکر است که mail.com از سرویس McAfee برای حفاظت از شما و مقابله با ویروس ها و تروجان های همراه ایمیل ها استفاده می کند.

email-03.jpg

توصیه می کنم حتما mail.com را امتحان کنید. شاید کیفیت خدمات mail.com به پای غول های همچون gmail و yahoo mail نرسد، اما قطعا امتحان کردن آن خالی از لطف نیست.

احسان اسدالهی

7 دیدگاه

  1. این ارور رو میده
    Your registration could not be processed at the moment. Please try again later. If the error persists, please contact us.”
    لطفا کمک کنید چیکار کنم

  2. ممنون از اطلاعات خوبتون. من مدتی هست که از این سرویس استفاده می‌کنم. البته باید بگم که در حالت رایگان سرعتش پایینه و ضمنا هنگام استفاده از نرم افزارهای Mail Client مثل Outlook یا Opera امکان ارسال به شما نمیده و فقط می‌تونید دریافت داشته باشید (البته در حالت رایگان). دیگه اینکه متاسفانه اسم کشورمون تو لیست Registerشون نیست. به هرحال خوشحالم که شما این سرویس رو که متعلق به بزرگترین سرویس دهنده اینترنت جهان یعنی AOL است رو معرفی کردید.

ارسال یک پاسخ